Skip to main content
Porozmawiajmy
Logotypy Uni Europejskiej
Logotypy Uni Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - Programu Inteligentny Rozwój i Narodowego Centrum Badań i Rozwoju

Informacja o dofinansowaniu

Staffly sp. z o.o. realizuje projekt: „Przeprowadzenie prac B+R nad technologią matchmakingu pracy tymczasowej na podstawie czynników psychometrycznych” realizowany w ramach powierzenia grantu zgodnie z Projektem: „303 Innovation Fund”

Cel projektu: Opracowanie technologii, która umożliwi pogłębioną analizę i profilowanie użytkowników portalu na potrzeby lepszego dopasowania zleceń w celu zwiększenia efektywności wykonywanej przez nich pracy.

Dofinansowanie projektu grantowego: 800 000 PLN

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach Programu Inteligentny Rozwój.

Śledź nas
2022-11-23
# Tematy
Śledź nas

55 tysięcy wykonanych testów w ramach platformy Staffly

2022-11-23

W listopadzie 2022 roku, ponad 12 miesięcy po starcie platformy przekroczyliśmy zaszczytny kamień milowy. Użytkownicy, którzy biorą udział w procesach rekrutacyjnych wspieranych przez oprogramowanie testów psychometrycznych Staffly – wykonali ponad 55 tysięcy unikalnych kwestionariuszy osobowości. Zastanawiać się można – ilu Kandydatów, którzy dostaną test, faktycznie go wypełnia? Już śpieszymy z odpowiedzią..

Średnio 8/10 aplikujących. Najpopularniejsze stanowiska to – pracownik sklepu, doradca klienta, zastępca kierownika.

Dziękujemy za zaufanie!

moneypl_logo
Nominacja Technologia Roku 2024
Aula Polska logo
Nominacja Aula Polska 2024
EEC Challenge 2023
Finalista EEC Startup Challenge 2023
Innowacyjny Lider logo
Laureat Innowacyjny Lider 2023