Logotypy Uni Europejskiej
Logotypy Uni Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - Programu Inteligentny Rozwój i Narodowego Centrum Badań i Rozwoju

Informacja o dofinansowaniu

Staffly sp. z o.o. realizuje projekt: „Przeprowadzenie prac B+R nad technologią matchmakingu pracy tymczasowej na podstawie czynników psychometrycznych” realizowany w ramach powierzenia grantu zgodnie z Projektem: „303 Innovation Fund”

Cel projektu: Opracowanie technologii, która umożliwi pogłębioną analizę i profilowanie użytkowników portalu na potrzeby lepszego dopasowania zleceń w celu zwiększenia efektywności wykonywanej przez nich pracy.

Dofinansowanie projektu grantowego: 800 000 PLN

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach Programu Inteligentny Rozwój.

 
 

Praca dopasowana
do osobowości pracownika

Dołącz do pierwszej w Polsce
platformy rekrutacyjnej dla pracy dopasowanej

Staffly to innowacyjna aplikacja z zakresu HR Tech opierająca się na psychometrii oraz sztucznej inteligencji. To pierwsza w Polsce platforma rekrutacyjna przeznaczona dla pracodawców i pracowników, która umożliwia znalezienie pracy idealnie dopasowanej do oczekiwań i kompetencji oraz zatrudnienie pracownika posiadającego kwalifikacje i cechy osobowościowe wymagane na danym stanowisku.


Branże

Branże, w których obecnie znajdziesz nasze wsparcie:
Usługi
Obsługa wydarzeń
Transport i dostawa
Gastronomia
Sprzedaż
Handel detaliczny
Administracja
Logistyka
Produkcja
Przemysł
Turystyka
Hotelarstwo
Budownictwo
Call center
Montaż i serwis
Ochrona
Sprzątanie
Wykładanie towaru
Zdrowie i opieka

Dlaczego warto zrobić
test psychometryczny?

W Staffly wierzymy, że dorobek współczesnej psychologii pozwala precyzyjnie określić indywidualne predyspozycje do pracy na konkretnych stanowiskach.

Trafisz na stanowisko pasujące do Twojej osobowości

Określisz, czy bardziej nadajesz się do pracy rutynowej czy dynamicznej

Ustalisz, czy lepiej poczujesz się na stanowisku indywidualnym czy w pracy grupowej

Dowiesz się, w jakiej branży możesz rozwinąć skrzydła

Poznasz swoje mocne strony, które warto podkreślać oraz słabe strony, nad którymi możesz popracować

Zyskasz pewność, że będziesz wykonywał zadania, z którymi sobie poradzisz

Jak to działa?

Mamy na celu zmniejszenie rotacji w firmach poprzez ograniczenie szansy wyboru nieskutecznych i niekompetentnych pracowników, a tym samym znacznie skrócić i usprawnić proces rekrutacyjny.

Profil zawodowy Staffly

Kandydaci poszukujący pracy tworzą konto na naszej platformie, gdzie uzupełniają swój profil zawodowy oraz wypełniają test psychometryczny.

Szczegółowa oferta pracy

Pracodawca dodaje ofertę pracy z dokądnym opisem stanowiska pracy oraz szczegółami warunków zatrudnienia.

I dzieje się magia!

Platforma rekrutacyjna Staffly wykorzystuje starannie opracowany algorytm psychometrii i za pomocą uczenia maszynowego oraz odrobiny sztucznej intelignecji dopasowuje do kandydatów najelpsze oferty pracy.

Mądrze buduj swój zespół
dopasowanych pracowników

Z łatwością dodawaj oferty pracy i zapoznawaj się z najlepiej dopsowanymi kandydatami – oceniaj ich profil zawodowy oraz dopasowanie i zatrudniaj najlepiej dopasowanych pracowników za pomocą Staffly.
  • Zatrudniasz odpowiednich ludzi na odpowiednie stanowiska
  • Usprawniasz i skracasz proces rekrutacji
  • Znasz preferencje i zachowania aplikantów
  • Tworzysz zgrany zespół pracowników, w którym zarówno ich kwalifikacje, jak i osobowość są precyzyjnie dopasowane do zajmowanego stanowiska
Staffly cieszy się zaufaniem profesjonalistów w całym kraju
early-stage-logo

Toyota wybrała psychometrię Staffly

Staffly w ramach badania pilotażowego przeprowadziło badania psychometryczne wśród pracowników Toyota Motor Manufacturing Poland. Rezultatem było potwierdzenie korelacji pomiędzy poziomem dopasowania a efektywnością pracowników. W kolejnym etapie Staffly wdraża testy psychometryczne dla kandydatów aplikujących do Toyota Motor Manufacturing Poland.
Kierownik ds. Personalnych / Human Resources @ Toyota Motor Manufacturing Poland

Marcin Szczeblewski

„Wszystkie firmy produkcyjne borykają się z niedostatkiem personelu, a te, które przyciągają kandydatów, głowią się, w jaki sposób zidentyfikować tych o największym potencjale i perspektywie długotrwałej współpracy. Zdecydowaliśmy się na wdrożenie testów psychometrycznych Staffly, ponieważ zależy nam na poznaniu realnych predyspozycji i preferencji kandydatów, a te bardzo trudno zidentyfikować podczas rozmowy czy lektury życiorysu. Testy, którym poddaliśmy grupę doświadczonych pracowników Toyoty pozwoliły na zdefiniowanie pożądanego profilu kandydata i liczymy, że w dłuższej perspektywie pozwolą nam jeszcze trafniej dobierać kandydatów i budować stabilną załogę.“

Zmień swój biznes
dzięki rozwiązaniom Staffly

Psychometria w rekrutacji

Jak działa psychometria w Staffly?
Dowiedz się jak Staffly zbudowało psychometryczne narzędzie dla pracy dopasowanej, dzięki któremu rekrutacja staje się bardziej skuteczna.

Chcesz rekrutować z pomocą psychometrii?

Zamów rozmowę z naszym opiekunem klienta biznesowego i poznaj zalety Staffly!

PartnerzyStaffly sp. z o.o.,
ul. A. Mickiewicza 10/2,
60-834 Poznań,
Polska, EU
NIP 7812015389
KRS 0000871524
REGON 387611896

Staffly.pl | Dopasowujemy zaufanych pracodawców i sprawdzonych pracowników
Regulamin serwisu | Polityka prywatności © 2020- Staffly sp. z o.o. | Wszystkie prawa zastrzeżone. Design: Zygiel.com (Ilustracje: Storyset, Zdjęcia: Pexels).