Skip to main content
Porozmawiajmy
Logotypy Uni Europejskiej
Logotypy Uni Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - Programu Inteligentny Rozwój i Narodowego Centrum Badań i Rozwoju

Informacja o dofinansowaniu

Staffly sp. z o.o. realizuje projekt: „Przeprowadzenie prac B+R nad technologią matchmakingu pracy tymczasowej na podstawie czynników psychometrycznych” realizowany w ramach powierzenia grantu zgodnie z Projektem: „303 Innovation Fund”

Cel projektu: Opracowanie technologii, która umożliwi pogłębioną analizę i profilowanie użytkowników portalu na potrzeby lepszego dopasowania zleceń w celu zwiększenia efektywności wykonywanej przez nich pracy.

Dofinansowanie projektu grantowego: 800 000 PLN

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach Programu Inteligentny Rozwój.

Śledź nas

Nowe możliwości
z psychometrią w HR

Zmniejsz rotację trzykrotnie i dopasuj osobowość i kompetencje Kandydata do oferowanego stanowiska pracy. Zwiększ trafność decyzji rekrutacyjnej i przyspiesz proces rekrutacji nawet o 75%.

Brzmi dobrze?

Nasi partnerzy

Dołącz do firm korzystających
z narzędzi psychometrycznych Stafflykolejne 42 firmy testują – wkrótce więcej informacji…


Staffly cieszy się zaufaniem profesjonalistów HR:

Logo eRecruiter

Oficjalny partner Traffit

TRAFFIT to nowoczesny i elastyczny system, który nie tylko wspiera rekrutacje, ale przede wszystkim pozwala budować solidne podstawy candidate experience.
Staffly Client: Piotr Machowski, Head of Human Resources Operations, Action Poland Staffly Client: Piotr Machowski, Head of Human Resources Operations, Action Poland
Head of Human Resources Operations @ Action Poland

Piotr Machowski

„Produkt Staffly bardzo dobrze sprawdza się w warunkach branży retail. Przyspieszył preselekcję Kandydatów w Action Poland, pozwala także lepiej przygotować się rekrutującym do rozmów kwalifikacyjnych z aplikantami. Dużą wartością jest dla nas fakt, iż wynik testu Staffly pokrywa się z subiektywną oceną rekruterów, niejako potwierdzając swoją skuteczność.“

Jak to działa?

Narzędzie Staffly weryfikuje kluczowe cechy osobowości i kompetencje kandydatów dla danego stanowiska. Dzięki temu rekruter dokona ich preselekcji, przyspieszając proces o 75% (dane: Staffly, 2022). Mamy na celu zmniejszenie rotacji w firmach i zwiększenie trafności decyzji rekrutacyjnych, a także oszczędność kosztów na ciągle powtarzające się rekrutacje.

Wybór stanowiska

Narzędzie Staffly weryfikuje u kandydata kluczowe dla wybranego przez rekrutera stanowiska cechy osobowości.

Wypełnienie testu

Link do testu wysyłany jest automatycznie SMSem i mailem do kandydata lub wykonuje się go podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Trwa on około 5 minut.

Wynik i informacja zwrotna

Algorytm Staffly w trybie live zwraca poziom dopasowania kandydata do rekrutowanego stanowiska wraz z wynikami badanych cech osobowości.

SIŁA PSYCHOLOGII

Jak to mierzymy?

Nie oceniamy talentów kandydata na podstawie ich życiorysu. Zamiast tego używamy testów psychometrycznych, podczas których zbieramy obiektywne dane behawioralne, które mierzą prawdziwy potencjał kandydata.

Pierwszy rok

W ciągu pierwszych dwunastu miesięcy udało nam się osiągnąć pierwsze kamienie milowe.
19
STAŁYCH KLIENTÓW
42 +
FIRM TESTUJE
55000 +
UNIKALNYCH TESTÓW

Toyota wybrała psychometrię Staffly

Staffly w ramach badania pilotażowego przeprowadziło badania psychometryczne wśród pracowników Toyota Motor Manufacturing Poland. Rezultatem było potwierdzenie korelacji pomiędzy poziomem dopasowania a efektywnością pracowników. W kolejnym etapie Staffly jako oficjalny dostawca technologii wdraża testy psychometryczne dla kandydatów aplikujących do Toyota Motor Manufacturing Poland.

Kierownik ds. Personalnych / Human Resources @ Toyota Motor Manufacturing Poland

Marcin Szczeblewski

„Wszystkie firmy produkcyjne borykają się z niedostatkiem personelu, a te, które przyciągają kandydatów, głowią się, w jaki sposób zidentyfikować tych o największym potencjale i perspektywie długotrwałej współpracy. Zdecydowaliśmy się na wdrożenie testów psychometrycznych Staffly, ponieważ zależy nam na poznaniu realnych predyspozycji i preferencji kandydatów, a te bardzo trudno zidentyfikować podczas rozmowy czy lektury życiorysu. Testy, którym poddaliśmy grupę doświadczonych pracowników Toyoty pozwoliły na zdefiniowanie pożądanego profilu kandydata i liczymy, że w dłuższej perspektywie pozwolą nam jeszcze trafniej dobierać kandydatów i budować stabilną załogę.“

Psychometria Staffly

Opracowanie profili osobowościowych dla wybranych branż i stanowisk pracy to zasługa zespołu OnData – interdyscyplinarnego zespołu wysokiej klasy specjalistów z praktycznym doświadczeniem o unikalnych kompetencjach.

Połącz swój system śledzenia kandydatów (ATS) z Staffly i rekrutuj najlepszych kandydatów mądrzej – obiektywnie i szybciej.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zamów bezpłatne demo
moneypl_logo
Nominacja Technologia Roku 2024
Aula Polska logo
Nominacja Aula Polska 2024
EEC Challenge 2023
Finalista EEC Startup Challenge 2023
Innowacyjny Lider logo
Laureat Innowacyjny Lider 2023