Skip to main content
Porozmawiajmy
Logotypy Uni Europejskiej
Logotypy Uni Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - Programu Inteligentny Rozwój i Narodowego Centrum Badań i Rozwoju

Informacja o dofinansowaniu

Staffly sp. z o.o. realizuje projekt: „Przeprowadzenie prac B+R nad technologią matchmakingu pracy tymczasowej na podstawie czynników psychometrycznych” realizowany w ramach powierzenia grantu zgodnie z Projektem: „303 Innovation Fund”

Cel projektu: Opracowanie technologii, która umożliwi pogłębioną analizę i profilowanie użytkowników portalu na potrzeby lepszego dopasowania zleceń w celu zwiększenia efektywności wykonywanej przez nich pracy.

Dofinansowanie projektu grantowego: 800 000 PLN

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach Programu Inteligentny Rozwój.

Śledź nas

Biblioteka testów

Zestawy testów dostosowane do Twoich potrzeb rekrutacyjnych. 

Personalizowane testy dla każdego stanowiska

Wybierz testy psychometryczne, kompetencyjne czy behawioralne, aby zbudować dokładny profil idealnego kandydata. Niezależnie od wymagań stanowiska, nasza biblioteka testów oferuje Ci precyzyjne narzędzie dopasowania kandydata do Twoich unikalnych potrzeb.

Badanie osobowości

Testy osobowości

Cechy psychologiczne, które przyczyniają się do względnie trwałych wyróżniających jednostkę wzorców odczuwania, myślenia i zachowania.

Nasze autorskie psychometryczne narzędzie na podstawie Modelu Cech Wielkiej Piątki.

Algorytm losuje po sześć pytań dla każdej cechy spośród puli pytań normalnych oraz odwróconych, aby zapobiec naprowadzaniu Kandydata na oczekiwane odpowiedzi.

Poznaj listę cech, które badamy w Staffly ->

Badanie umiejętności

Testy kompetencyjne

Zbadaj potrzebne kompetencje pracownika – zakres wiedzy, umiejętności i doświadczenia – wybierając z puli opracowanej przez Staffly lub zdefiniuj własny zestaw pytań.

W testach kompetencji są pytania z jedną poprawną odpowiedzią, którą Kandydat wybiera spośród wszystkich dostępnych.

Oprócz naszych zdefiniowanych kompetencji badających zakres wiedzy, umiejętności i doświadczenia kandydata, jest tutaj także miejsce na Państwa pulę pytań, badających konkretne kompetencje.

Culture-fit

Testy behawioralne

W teście behawioralnym zweryfikuj, jak kandydat zachowałby się w konkretnych sytuacjach w pracy – na podstawie swojej własnej puli pytań. Jednocześnie zaprezentuj, jak wygląda praca w Twojej firmie.

W testach badających zachowania możemy zbadać każdą dającą się obserwować reakcję na bodźce z otoczenia. Zdajemy się na Twoją pulę pytań. W końcu Ty wiesz najlepiej jakich zachowań oczekujesz (lub nie!) od swoich pracowników.

Dzięki badaniu behawioralnemu możesz zweryfikować jak kandydat zachowałby się w konkretnych sytuacjach w pracy, jednocześnie pokazując mu jak wygląda praca w Twojej firmie.

Już czas, byś miał/a więcej czasu na codzienne obowiązki.

Zaufaj technologii Staffly i przekształć rekrutację w swojej firmie – zacznij oszczędzać czas i zwiększać efektywność już dziś.

moneypl_logo
Nominacja Technologia Roku 2024
Aula Polska logo
Nominacja Aula Polska 2024
EEC Challenge 2023
Finalista EEC Startup Challenge 2023
Innowacyjny Lider logo
Laureat Innowacyjny Lider 2023