Porozmawiajmy
Logotypy Uni Europejskiej
Logotypy Uni Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - Programu Inteligentny Rozwój i Narodowego Centrum Badań i Rozwoju

Informacja o dofinansowaniu

Staffly sp. z o.o. realizuje projekt: „Przeprowadzenie prac B+R nad technologią matchmakingu pracy tymczasowej na podstawie czynników psychometrycznych” realizowany w ramach powierzenia grantu zgodnie z Projektem: „303 Innovation Fund”

Cel projektu: Opracowanie technologii, która umożliwi pogłębioną analizę i profilowanie użytkowników portalu na potrzeby lepszego dopasowania zleceń w celu zwiększenia efektywności wykonywanej przez nich pracy.

Dofinansowanie projektu grantowego: 800 000 PLN

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach Programu Inteligentny Rozwój.

Śledź nas
2020-06-16
# Tematy
Śledź nas

Agencja pracy tymczasowej – dlaczego warto zaufać Staffly?

2020-06-16

Słowo ,,agencja” to często temat tabu wśród pracodawców, którzy chcą zdjąć ze swoich barków odpowiedzialność i formalności związane z rekrutacją. Kojarzone jest ono często z machiną, która nie dość, że zmarnuje nasz cenny czas, to jeszcze wyciągnie od nas ogromną kwotę pieniężną a efekty będą mizerne. Zdanie to jest prawdziwe, jednak tylko po części – wszystko skupia się na tym, aby wybrana agencja pracy tymczasowej była dobra w tym, co robi. Dlaczego zatem warto zaufać Staffly?

1. Zaufana baza zweryfikowanych pracowników

Powierzając Staffly obowiązki Twojej firmy możesz mieć pewność, że nasi specjaliści HR dobiorą najlepszych kandydatów. Każdy z nich przechodzi 2-etapową weryfikację (offline + rozmowa wideo) na bazie doświadczenia i kompetencji. Dzięki temu poznajemy naszych pracowników, a Ty masz gwarancję, że zlecone zadanie zostanie wykonane w fachowy sposób.

2. Mniejsze koszty rekrutacji – nawet o 20%

Agencja pracy tymczasowej bierze na siebie opłaty związane z rekrutacją, księgowością i kadrami. W rezultacie pozwala to na zmniejszenie kosztów przeznaczonych na pracownika. Staffly umożliwia wybór stawki godzinowej dla pracownika, z jednym zastrzeżeniem – musi ona wynosić co najmniej ustawowe 17 zł/h brutto.

3. Brak formalności i odpowiedzialności

Wystarczy jedna umowa podpisywana na początku współpracy – resztą zajmie się dedykowany opiekun Staffly. Zatrudnienie dopasowywane jest pod indywidualne potrzeby Klienta. Cała odpowiedzialność związana z pracownikiem leży w gestii agencji pracy tymczasowej.

4. Oszczędność czasu z agencją pracy

Niski poziom biurokracji wiąże się z tym, że zyskany czas możesz poświęcić na inne aspekty działalności Twojej firmy, które poprawią efektywność jej funkcjonowania. Z nami możesz zachować nawet do 30% czasu wcześniej poświęcanego na rekrutację!

5. Transparentność działań agencji

Staffly posiada wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia oraz podmiotów działalności gospodarczej – w związku z tym masz pewność, że wszystko odbywa się zgodnie z prawem.

Jeżeli jesteś ciekawy, jakie są najczęściej popełniane błędy przy rekrutacji pracownika tymczasowego, przeczytasz o nich tutaj.

Odwiedź nas na Facebooku!

Nasi partnerzy

Dołącz do firm korzystających
z narzędzi psychometrycznych Stafflykolejne 14 firm testuje – wkrótce więcej informacji...


Logo eRecruiter

Oficjalny partner eRecruiter

Staffly cieszy się zaufaniem profesjonalistów HR

Chcesz rekrutować z pomocą psychometrii?

Zamów rozmowę z naszym opiekunem klienta biznesowego i poznaj zalety Staffly!
Zamów konsultację
  • Fintech Summit Awards 2021

    Nominacja w kategorii HR Tech
  • Symbol Innowacji 2022

    Nominacja w kategorii InnowacjeStaffly sp. z o.o.,
ul. A. Mickiewicza 10/2,
60-834 Poznań,
Polska, EU
NIP 7812015389
KRS 0000871524
REGON 387611896
Staffly.pl | Dopasowujemy zaufanych pracodawców i sprawdzonych pracowników
Przetwarzanie danych osobowych | Regulamin serwisu | Polityka prywatności © 2020- Staffly sp. z o.o. | Wszystkie prawa zastrzeżone. Design: Zygiel.com (Ilustracje: Storyset, Zdjęcia: Pexels).