Porozmawiajmy
Logotypy Uni Europejskiej
Logotypy Uni Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - Programu Inteligentny Rozwój i Narodowego Centrum Badań i Rozwoju

Informacja o dofinansowaniu

Staffly sp. z o.o. realizuje projekt: „Przeprowadzenie prac B+R nad technologią matchmakingu pracy tymczasowej na podstawie czynników psychometrycznych” realizowany w ramach powierzenia grantu zgodnie z Projektem: „303 Innovation Fund”

Cel projektu: Opracowanie technologii, która umożliwi pogłębioną analizę i profilowanie użytkowników portalu na potrzeby lepszego dopasowania zleceń w celu zwiększenia efektywności wykonywanej przez nich pracy.

Dofinansowanie projektu grantowego: 800 000 PLN

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach Programu Inteligentny Rozwój.

Śledź nas
2022-09-19
# Tematy
Śledź nas

„Skuteczny dział HR w firmie produkcyjnej” – relacja z wydarzenia

2022-09-19

W dniach 14 i 15 września 2022 roku w Warszawie jako Staffly mieliśmy przyjemność uczestniczyć w wydarzeniu organizowanym przez GBI Partners jako Partner.

Było to niezwykle inspirujące z czołowymi przedstawicielami branży HR. Staffly natomiast wspierało konferencję od strony merytorycznej jako oficjalny Partner, drugiego dnia wygłaszając prelekcję przy udziale Filipa Sobla, CEO & Foundera oraz Damiana Wójcikiewicza, COO & Co – Foundera nt „Czy warto robić testy psychometryczne w rekrutacjach?”.

Na konferencji oprócz paneli dyskusyjnych i warsztatów pojawiło się wiele ciekawych rozwiązań i wniosków dla branży produkcyjnej. Bezcenna okazała się także wymiana wiedzy i doświadczeń z przedstawicielami czołowych przedsiębiorstw w sektorze.

Nasi partnerzy

Dołącz do firm korzystających
z narzędzi psychometrycznych Stafflykolejne 14 firm testuje – wkrótce więcej informacji...


Logo eRecruiter

Oficjalny partner eRecruiter

Staffly cieszy się zaufaniem profesjonalistów HR

Chcesz rekrutować z pomocą psychometrii?

Zamów rozmowę z naszym opiekunem klienta biznesowego i poznaj zalety Staffly!
Zamów konsultację
  • Fintech Summit Awards 2021

    Nominacja w kategorii HR Tech
  • Symbol Innowacji 2022

    Nominacja w kategorii InnowacjeStaffly sp. z o.o.,
ul. A. Mickiewicza 10/2,
60-834 Poznań,
Polska, EU
NIP 7812015389
KRS 0000871524
REGON 387611896
Staffly.pl | Dopasowujemy zaufanych pracodawców i sprawdzonych pracowników
Przetwarzanie danych osobowych | Regulamin serwisu | Polityka prywatności © 2020- Staffly sp. z o.o. | Wszystkie prawa zastrzeżone. Design: Zygiel.com (Ilustracje: Storyset, Zdjęcia: Pexels).