Porozmawiajmy
Logotypy Uni Europejskiej
Logotypy Uni Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - Programu Inteligentny Rozwój i Narodowego Centrum Badań i Rozwoju

Informacja o dofinansowaniu

Staffly sp. z o.o. realizuje projekt: „Przeprowadzenie prac B+R nad technologią matchmakingu pracy tymczasowej na podstawie czynników psychometrycznych” realizowany w ramach powierzenia grantu zgodnie z Projektem: „303 Innovation Fund”

Cel projektu: Opracowanie technologii, która umożliwi pogłębioną analizę i profilowanie użytkowników portalu na potrzeby lepszego dopasowania zleceń w celu zwiększenia efektywności wykonywanej przez nich pracy.

Dofinansowanie projektu grantowego: 800 000 PLN

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach Programu Inteligentny Rozwój.

Śledź nas
2023-02-14
# Tematy
Śledź nas

Staffly nawiązuje współpracę z Jabil

2023-02-14

Polski startup Staffly, specjalizujący się w technologiach HR, ogłosił niedawno rozpoczęcie współpracy z jednym z wiodących światowych producentów – firmą Jabil w Kwidzynie, dostawcy usług produkcyjnych urządzeń elektronicznych oraz ekologicznych źródeł energii, obecny w 23 krajach. Współpraca ta pozwoli na wykorzystanie najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych w zakresie rekrutacji i optymalizacji procesów w firmie Jabil.

Staffly oferuje swoim klientom innowacyjne narzędzie do automatyzacji i usprawniania procesów rekrutacyjnych w zakresie weryfikacji kluczowych cech Kandydatów. Współpraca z Jabil pozwoli na wykorzystanie tych rozwiązań w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych firm tego typu na świecie.

Jabil Kwidzyn zatrudnia ponad 3 000 pracowników i jest trzecim największym pracodawcą w regionie pomorskim.

Jak mówi Filip Sobel, CEO Staffly – „wyrażamy nadzieję, że współpraca ta przyniesie korzyści zarówno dla Jabil, jak i ich klientów, a także będzie impulsem do dalszego rozwoju i poszukiwania nowych możliwości w branży HR Tech”

Nasi partnerzy

Dołącz do firm korzystających
z narzędzi psychometrycznych Stafflykolejne 42 firmy testują – wkrótce więcej informacji...


Staffly cieszy się zaufaniem profesjonalistów HR:

Logo eRecruiter

Oficjalny partner Traffit

TRAFFIT to nowoczesny i elastyczny system, który nie tylko wspiera rekrutacje, ale przede wszystkim pozwala budować solidne podstawy candidate experience.

Chcesz rekrutować z pomocą psychometrii?

Zamów rozmowę z naszym opiekunem klienta biznesowego i poznaj zalety Staffly!
Zamów konsultację
  • Fintech Summit Awards 2021

    Nominacja w kategorii HR Tech
  • Symbol Innowacji 2022

    Nominacja w kategorii InnowacjeStaffly sp. z o.o.,
ul. A. Mickiewicza 10/2,
60-834 Poznań,
Polska, EU
NIP 7812015389
KRS 0000871524
REGON 387611896
Staffly.pl | Dopasowujemy zaufanych pracodawców i sprawdzonych pracowników
Przetwarzanie danych osobowych | Regulamin serwisu | Polityka prywatności © 2020- Staffly sp. z o.o. | Wszystkie prawa zastrzeżone. Design: Zygiel.com (Ilustracje: Storyset, Zdjęcia: Pexels).