Logotypy Uni Europejskiej
Logotypy Uni Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - Programu Inteligentny Rozwój i Narodowego Centrum Badań i Rozwoju

Informacja o dofinansowaniu

Staffly sp. z o.o. realizuje projekt: „Przeprowadzenie prac B+R nad technologią matchmakingu pracy tymczasowej na podstawie czynników psychometrycznych” realizowany w ramach powierzenia grantu zgodnie z Projektem: „303 Innovation Fund”

Cel projektu: Opracowanie technologii, która umożliwi pogłębioną analizę i profilowanie użytkowników portalu na potrzeby lepszego dopasowania zleceń w celu zwiększenia efektywności wykonywanej przez nich pracy.

Dofinansowanie projektu grantowego: 800 000 PLN

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach Programu Inteligentny Rozwój.

 
 

Znajdź z nami nową pracę
dopasowaną do Ciebie

Utwórz profil Staffly, wykonaj test psychometryczny i otrzymuj rekomendacje ofert pracy dopasowanych do Ciebie.

Znajdź dopasowane oferty pracy w renomowanych firmach

Otrzymuj propozycje pracy od najlepszych pracodawców, tworząc swój profil Staffly i pozwalając naszej sztucznej inteligencji dopasować Cię do najlepszych ofert pracy, które są zgodne z Twoim doświadczeniem, celami i preferencjami.

Wybierz pracę dopasowaną

Przyspiesz poszukiwanie pracy dopasowanej dzięki Staffly

Bądź na bieżąco z odpowiednimi stanowiskami

Poinformujemy Cię, gdy tylko pojawi się pasująca praca, dzięki czemu wiesz, jakie stanowiska są dostępne, i możesz aplikować jednym kliknięciem.

Otrzymuj zaproszenia do pracy od pracodawców

Otrzymuj zaproszenia do aplikowania od najlepszych pracodawców, zachowując poufność swojego profilu.

Zwiększ swoje szanse na rozmowę kwalifikacyjną o 5x

Nasza sztuczna inteligencja dopasowuje Cię do ról zgodnie z Twoim doświadczeniem i umiejętnościami, dzięki czemu masz 5 razy większe szanse na rozmowę kwalifikacyjną, gdy ubiegasz się o dopasowaną pracę na Staffly.

Przyspiesz swoją karierę bez granic

Staffly dopasowuje Cię do odpowiednich ofert pracy z wybranego obszaru i z ustalonymi preferencjami, dzięki czemu znajdziesz najlepsze oferty, idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Śledź swoje aplikacje do czasu zatrudnienia

Otrzymuj aktualizacje w czasie rzeczywistym o stanie swoich aplikacji, dzięki czemu zawsze wiesz, na jakim etapie znajdujesz się w każdym procesie.

Uzyskaj pomoc w poszukiwaniu pracy i karierze

Zwiększ skuteczność poszukiwania pracy i wyprzedzaj konkurencję dzięki narzędziom, spostrzeżeniom i poradom ekspertów, które wspierają każdy etap cyklu Twojej kariery.

Oferty pracy
dopasowane do Ciebie

Uprość poszukiwanie pracy
i zrób to mądrze

Utwórz profil Staffly, wykonaj test psychometryczny i otrzymuj rekomendacje dopasownaych do Ciebie ofert pracy

1

Uzupełnij swój profil
i ustaw swoje preferencje

2

Nasz algorytm rekomenduje oferty
dopasowane do Ciebie

3

Anonimowo przeglądasz
i wybierasz najlepiej dopasowane oferty pracy

4

Aplikujesz swoim profilem i znajdujesz pracę dopasowaną

Przejrzysty Profil zawodowy Staffly,
który pokochają twoi pracodawcy

Profil zawodowy Staffly pozwala Ci pokazać Twoje dopasowanie psychometryczne do wybranego stanowiska. Zaprezentuj nabyte kawilifikacje oraz zestaw umiejętności i poziom doświadczenia nabyty w dotychczasowej pracy.

Nowe możliwości
z psychometrią w HR

Psychometria jest wynikiem wieloletnich badań psychologicznych i rozwoju sztucznej inteligencji. Stanowi skuteczne narzędzie w rekrutacji, które umożliwia dopasowanie pracownika do stanowiska, na jakie aplikuje. Za pomocą Staffly możesz stworzyć swój indywidualny profil zawodowy, który uwzględnia informacje podstawowe, takie jak: wykształcenia, doświadczenie zawodowe, kwalifikacje, kursy i certyfikaty.

Współcześnie zawód czy wiedza jednak nie wystarczą, aby wyróżnić się na rynku pracy. Coraz większe znaczenie mają kompetencje indywidualne i społeczne, które warunkują efektywne funkcjonowanie w strukturach firmy. W tradycyjnym CV trudno jest jednak zawrzeć informacje o naszych dodatkowych atutach, które widoczne są dopiero w praktyce. Z tego względu wiele osób ma trudność ze znalezieniem pracy, z której byliby zadowoleni. Pomocą dla nich jest Staffly – aplikacja dopasowania pracowników do stanowiska pracy.

 

Wybieraj spośród ofert,
które do Ciebie pasują

Jeśli tracisz mnóstwo czasu na szukaniu pracy, często jesteś rozczarowany firmą, do której aplikujesz lub czujesz, że to stanowisko nie jest dla Ciebie – załóż profil na Staffly.

Zdobędziesz dostęp do ofert pracy ukierunkowanych na Twoje kompetencje, które będą uwzględniać Twoje preferencje, a także będą dopasowane do Twojej osobowości. Od razu będziesz wiedzieć, że stanowisko, na które aplikujesz jest dla Ciebie idealne. Zaoszczędzisz czas i zapomnisz o stresie związanym z poszukiwaniem pracy. Trafisz na pracę marzeń i wejdziesz na ścieżkę kariery prowadzącą do sukcesu.

Analizuj swoje mocne
i słabe strony

Podczas aplikowania na wybrane stanowisko pracy, możesz wypełnić krótki, kilkuminutowy test psychometryczny. Odpowiadając na pytania, określisz swoje predyspozycje oraz indywidualne cechy osobowości. Jeśli stanowisko, na które aplikujesz będzie idealnie do Ciebie pasować, Twoja kandydatura znajdzie się na szczycie listy, którą widzi pracodawca. W ten sposób masz pewność, że znajdziesz pracę marzeń.

Twoje zadania będą pasować do Twoich umiejętności i usposobienia. Określisz, czy lepsza dla Ciebie będzie praca rutynowa czy dynamiczna, indywidualna czy grupowa. Analizując swoje mocne i słabe strony, będziesz mógł realizować się zawodowo w dziedzinie, która będzie sprawiać Ci przyjemność, a przy tym pozwoli Ci osiągać sukcesy.

Znajdź pracę marzeń

Według BKL w Polsce co trzecia osoba deklaruje, że chciałaby zmienić zawód, gdyby mogła ponownie pokierować swoją karierą. Jednocześnie niski poziom zadowolenia z wykonywanej pracy i niesatysfakcjonujące zarobki to główne przyczyny poszukiwania nowego zajęcia. GUS podaje, że prawie połowa pracujących Polaków nie jest zadowolona z obecnej pracy. Sytuacja ta wygląda podobnie rok do roku. Ogólne zadowolenie z życia w Polsce wzrasta, jednak powoli i nieznacznie. Można jednak ten proces przyspieszyć poprzez zadbanie o siebie samego. Zasługujesz, aby pracować jak chcesz, zostać docenionym i satysfakcjonująco zarabiać.

Większość z nas przykłada ogromną wagę do swojego miejsca pracy. Trudno się dziwić, gdyż w firmie spędzamy znaczną część dnia, a w dłuższej perspektywie – życia. Szkoda więc marnować czas i siły na pracę, z której nie jesteśmy zadowoleni, która nie pozwala nam się rozwijać i spełniać zawodowo. Staffly jest świetnym narzędziem dla osób, które chcą osiągać sukcesy, spełniać marzenia oraz zarabiać naprawdę dobre pieniądze.

Zaplanuj ścieżkę kariery
zgodnie z preferencjami

Aby zaplanować swoją ścieżkę kariery, należy wybrać kierunek zawodowej aktywności, po czym ambicją, systematycznością i ciężką pracą osiągać kolejne cele. Kluczowe pod tym względem jest poruszanie się w wyraźnie określonych obszarach, z których każdy będzie przynosił jakąś korzyść. Budowanie ścieżki kariery to planowanie kolejnych kroków, jednak co jeśli, trafimy na pracę, które nie do końca wpisuje się w nasze założenia? Jesteśmy z niej niezadowoleni albo wykonujemy zadania, które wcale nie pchają nas ku wymarzonej przyszłości. To samo stanowisko pracy w innych firmach może różnić się diametralnie, przez co możemy zacząć zbaczać z wyznaczonej wcześniej ścieżki.

Właśnie dlatego tak ważna jest psychometria w HR. Możesz sprawdzić Twoje dopasowanie do stanowiska pracy, dzięki czemu zyskasz pewność, że jest ono ważnym punktem na Twojej ścieżce kariery. Co więcej zyskujesz pełną swobodę w zarabianiu pieniędzy i realizacji poszczególnych celów. Działaj świadomie i dokonuj najlepszych dla siebie wyborów ze Staffly!


Bądź kandydatem dopasowanym

Utwórz bezpłatnie profil zawodowy Staffly
i znajdź pracę dopasowaną do Ciebie

Często zadawane pytania

Najczęsciej zadawane pytania i szybkie odpowiedzi.
Czym Staffly różni się od innych portali rekrutacyjnych?
Staffly to aplikacja pracy dopasowanej, która wykorzystuje algorytmy sztucznej inteligencji i psychometrii by dopasować pracę do Twojej osobowości.
Jak to działa?
Wystarczy, że stworzysz bezpłatne konto na stronie
ZALOGUJ SIĘ i uzupełnisz swój profil zawodowy i już możesz aplikować na zlecenia. Twoje szanse zwiększa także wypełnienie odpowiedniego testu psychologicznego dla stanowiska, o które się ubiegasz w zakładce “Psychometria”
W jaki sposób mogę otrzymać pracę za pomocą Staffly?
Aplikuj na stanowiska zawarte w ofertach, a następnie poczekaj aż pracodawca wyśle Ci zaproszenie do pracy. Od tego momentu masz 24h by potwierdzić warunki i skontaktować się z pracodawcą w celu podjęcia pracy.
Czym są testy psychometryczne?
Aplikacja Staffly wykorzystuje algorytmy sztucznej inteligencji i psychometrii, czyli teorii i praktyki stosowania krótkich testów psychologicznych. Za ich pomocą sprawdzisz dopasowanie swoich cech osobowości do ponad 140 różnych stanowisk, otrzymasz także kompleksową informację na temat wyniku poszczególnych cech, a system Staffly podpowie na jakich stanowiskach sprawdzisz się najlepiej. Zaloguj się i wykonaj test już teraz!
Jaka praca czeka na mnie w Staffly?
Branże, w których operujemy to – usługi, obsługa wydarzeń, transport i dostawa, gastronomia, sprzedaż, handel detaliczny, administracja, logistyka, produkcja, przemysł, turystyka, hotelarstwo, budownictwo, call center, montaż i serwis, ochrona, sprzątanie, wykładanie towaru i zdrowie opieka.
Czy korzystanie ze Staffly jest płatne?
Korzystanie ze Staffly jest bezpłatne.
Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?
Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

Chcesz rekrutować z pomocą psychometrii?

Zamów rozmowę z naszym opiekunem klienta biznesowego i poznaj zalety Staffly!

PartnerzyStaffly sp. z o.o.,
ul. A. Mickiewicza 10/2,
60-834 Poznań,
Polska, EU
NIP 7812015389
KRS 0000871524
REGON 387611896

Staffly.pl | Dopasowujemy zaufanych pracodawców i sprawdzonych pracowników
Regulamin serwisu | Polityka prywatności © 2020- Staffly sp. z o.o. | Wszystkie prawa zastrzeżone. Design: Zygiel.com (Ilustracje: Storyset, Zdjęcia: Pexels).