Skip to main content
Porozmawiajmy
Logotypy Uni Europejskiej
Logotypy Uni Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - Programu Inteligentny Rozwój i Narodowego Centrum Badań i Rozwoju

Informacja o dofinansowaniu

Staffly sp. z o.o. realizuje projekt: „Przeprowadzenie prac B+R nad technologią matchmakingu pracy tymczasowej na podstawie czynników psychometrycznych” realizowany w ramach powierzenia grantu zgodnie z Projektem: „303 Innovation Fund”

Cel projektu: Opracowanie technologii, która umożliwi pogłębioną analizę i profilowanie użytkowników portalu na potrzeby lepszego dopasowania zleceń w celu zwiększenia efektywności wykonywanej przez nich pracy.

Dofinansowanie projektu grantowego: 800 000 PLN

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach Programu Inteligentny Rozwój.

Śledź nas
2023-02-28
# Tematy
Śledź nas

Integracja Staffly x Traffit

2023-02-28

TRAFFIT jest od teraz zintegrowany ze Staffly, innowacyjnym startupem HR Tech! 🎉

Staffly dopasowuje kandydatów do stanowisk, na które aplikują za pomocą krótkich, autorskich testów, sprawiając, że proces zatrudniania jest bardziej wydajny i skuteczny. Narzędzie ma wspierać działy HR w automatyzacji rekrutacji, przyspieszeniu preselekcji oraz ograniczeniu kosztów wynikających z wysokiej rotacji. Staffly posiada autorskie narzędzie psychometryczne, które jest dziełem dedykowanego zespołu badawczego.

Od teraz możesz korzystać z tego narzędzia w Traffit i cieszyć się nową jakością i szybkością zatrudniania! 🔥

Brzmi ciekawie? Porozmawiajmy 💛

moneypl_logo
Nominacja Technologia Roku 2024
Aula Polska logo
Nominacja Aula Polska 2024
EEC Challenge 2023
Finalista EEC Startup Challenge 2023
Innowacyjny Lider logo
Laureat Innowacyjny Lider 2023