Skip to main content
Porozmawiajmy
Logotypy Uni Europejskiej
Logotypy Uni Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - Programu Inteligentny Rozwój i Narodowego Centrum Badań i Rozwoju

Informacja o dofinansowaniu

Staffly sp. z o.o. realizuje projekt: „Przeprowadzenie prac B+R nad technologią matchmakingu pracy tymczasowej na podstawie czynników psychometrycznych” realizowany w ramach powierzenia grantu zgodnie z Projektem: „303 Innovation Fund”

Cel projektu: Opracowanie technologii, która umożliwi pogłębioną analizę i profilowanie użytkowników portalu na potrzeby lepszego dopasowania zleceń w celu zwiększenia efektywności wykonywanej przez nich pracy.

Dofinansowanie projektu grantowego: 800 000 PLN

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach Programu Inteligentny Rozwój.

Śledź nas
2024-06-25
# Tematy
Śledź nas

Jak używać testów Staffly bez ATS?

2024-06-25

Tworzenie rekrutacji w Staffly Demo (bez ATS)

 1. Aby wygenerować link do testu należy po zalogowaniu się do panelu (https://demo.staffly.pl/) wybrać “Nowy test” w prawym górnym rogu panelu Demo.
 1. Po kliknięciu “Nowy test” powinniśmy zostać przekierowani na stronę wyboru profilu testu i okresu ważności linku testu.
 1. W okienku “Wybierz profil” wybieramy profil stanowiska, którego dotyczy nasza rekrutacja.

Po wybraniu odpowiedniego profilu stanowiska powinny wyświetlić się cechy testowane w tej rekrutacji:

 1. Następnie należy wybrać okres ważności linku do testu. Powinien on odpowiadać planowanej długości procesu rekrutacyjnego, którego dotyczy ten test.

Oto jak powinien wyglądać panel wyboru testu po wybraniu profilu stanowiska oraz okresu ważności linku: 

 1. Aby wygenerować link do testu należy wybrać “Skopiuj link”. 

Dodatkowo na tym etapie możesz obejrzeć przykładowy test na to stanowisko wybierając “Otwórz test”.

 1. Po wybraniu “Skopiuj link” link do Twojego testu będzie już w schowku. Możesz go teraz wklejać gdziekolwiek zechcesz. Możesz też ręcznie zaznaczyć i skopiować link do testu:

O tym co możesz zrobić dalej z linkiem do testów Staffly i jakie są najlepsze praktyki innych rekruterów, przeczytasz w naszym tekście Co zrobić z linkiem do testu Staffly.

Jak analizować́ wyniki?

Po wypełnieniu testu dostępne wyniki to:

 • Procentowy poziom dopasowania: 0-100
 • Poziom dopasowania:
  • NISKI/LOW (0-25)
  • ŚREDNI/MID (25-55) 
  • WYSOKI/HIGH (55-100)
 • Wyniki poszczególnych cech (im więcej tym lepiej):
  • Osobowość: skala 1-5
  • Pytania sytuacyjne: skala 0-5

Kandydat o wysokim dopasowaniu (HIGH: 55-100): 

To osoba, która powinna bardzo dobrze wpasować się̨ w Twoje oczekiwania, jakie są związane z pracą na publikowanym przez Ciebie stanowisku. Jest to kandydat pierwszego wyboru. Taką osobę̨ warto zaprosić́ na rozmowę̨, poznać ją lepiej, prawdopodobnie to potencjalny kandydat do dłuższej współpracy

Kandydat o umiarkowanym dopasowaniu (MID: 25-55): 

Przy kandydatach, którzy uzyskali wynik umiarkowany, zalecamy przystaniecie i dłuższe zastanowienie się. Takim osobom warto dać szansę, w szczególności tym, które znajdują̨ się̨ w górnym pułapie fwyników umiarkowanych (35-50%). Powinien być to kandydat drugiego wyboru.

Kandydat o niskim dopasowaniu (LOW: 0-25): 

To osoba na najniższym pułapie dopasowania do stanowiska w Twojej firmie. Prawdopodobnie jest to kandydat, który nie spełni Twoich oczekiwań związanych z poszukiwanym stanowiskiem. Osoby z tego pułapu nie będą pracować komfortowo ani efektywnie. Nie rekomendujemy zatrudnienia osoby z niskim dopasowaniem.

moneypl_logo
Nominacja Technologia Roku 2024
Aula Polska logo
Nominacja Aula Polska 2024
EEC Challenge 2023
Finalista EEC Startup Challenge 2023
Innowacyjny Lider logo
Laureat Innowacyjny Lider 2023