Skip to main content
Porozmawiajmy
Logotypy Uni Europejskiej
Logotypy Uni Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - Programu Inteligentny Rozwój i Narodowego Centrum Badań i Rozwoju

Informacja o dofinansowaniu

Staffly sp. z o.o. realizuje projekt: „Przeprowadzenie prac B+R nad technologią matchmakingu pracy tymczasowej na podstawie czynników psychometrycznych” realizowany w ramach powierzenia grantu zgodnie z Projektem: „303 Innovation Fund”

Cel projektu: Opracowanie technologii, która umożliwi pogłębioną analizę i profilowanie użytkowników portalu na potrzeby lepszego dopasowania zleceń w celu zwiększenia efektywności wykonywanej przez nich pracy.

Dofinansowanie projektu grantowego: 800 000 PLN

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach Programu Inteligentny Rozwój.

Śledź nas
2023-04-07
# Tematy
Śledź nas

Jesteśmy w finale European Startup Days 2023

2023-04-07

Co za wieści! Jesteśmy w TOP15 startupów tegorocznego konkursu EEC Startup Challenge.

Z przyjemności informujemy, że nasz startup został wyselekcjonowany do finału European Economic Congress Startup Challenge realizowanego w ramach Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach.

Już 25 kwietnia 2023 r. zaprezentujemy się na żywo przed Jury konkursu w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, a tego samego dnia podczas wieczornej Gali poznamy tegorocznych zwycięzców.

W kategorii BUSINESS PROCESSES – zarządzanie, analityka, ICT, cyberbezpieczeństwo, logistyka, HR:

Zonifero – autorski system do zarządzania biurem, usprawniający codzienne procesy. Platforma transformuje przestrzenie ułatwiając pracownikom wybór stylu pracy. 
ReQiu – narzędzie do oceny osobowości w formie gry komputerowej on-line, które oprócz feedbacku, pozwala na wzbudzenie zaangażowania, budzi pozytywne emocje i obniża stres w procesie oceny. 
Staffly – autorskie testy służące do weryfikacji kluczowych cech osobowości kandydatów na stanowiska niższego i średniego szczebla. 

Przeczytaj więcej także tutaj.

moneypl_logo
Nominacja Technologia Roku 2024
Aula Polska logo
Nominacja Aula Polska 2024
EEC Challenge 2023
Finalista EEC Startup Challenge 2023
Innowacyjny Lider logo
Laureat Innowacyjny Lider 2023