W związku z ambitnym rozwojem naszych produktów dla dużych krajowych klientów (w perspektywie rozwój międzynarodowy) poszukujemy osoby do współpracy przy rozwoju naszych narzędzi psychometrycznych na stanowisko:

Psychometra

aka
Psychometrysta / Psychometryk / Ekspert ds. psychometrii

Lokalizacja
Warszawa, PL
/ ZDALNIE
Współpraca
Umowa o pracę
/ Kontrakt / B2B
Doświadczenie
5+ lat w tworzeniu badań psychometrycznych

Staffly tworzy narzędzia psychometryczne dla sektora HR. Automatyzujemy rekrutację i łączymy odpowiednich pracowników ze stanowiskami pracy dzięki sile psychologii i uczenia maszynowego. Rozwijamy kolejne moduły, które wspierają procesy HR za pomocą testów psychometrycznych na różnych etapach pracy działu kadr.

Zaufali nam nie tylko inwestorzy, ale także m. in Toyota Motor Manufacturing Poland, Leroy Merlin, Action i inni duzi gracze polskiego rynku HR. 🚀

Jeżeli posiadasz doświadczenie w tworzeniu rzetelnych i wolnych od uprzedzeń testów psychometrycznych, ich walidacji i standaryzacji, znasz specyfikę ich wykorzystania w procesach HRowych (rekrutacja, onboarding, rozwój i utrzymanie pracownika), a bolączki branży HR są Ci bliskie – chętnie porozmawiamy.

Główne obowiązki:

  • analiza i optymalizacja istniejącego narzędzia psychometrycznego
  • rozwój istniejącego modułu o kolejne cechy i stanowiska
  • tworzenie kolejnych testów psychometrycznych na polu styku psychometrii i procesów HR
  • budowanie bazy wiedzy pomocnej w interpretacji wyników dla pracowników sektora HR oraz dla respondentów

Wśród zadań m.in.:

  • konstrukcja narzędzi diagnostycznych
  • opracowanie koncepcji strategii psychometrycznej konstrukcji narzędzi diagnostycznych (baterii testowej, skal obserwacyjnych dla rekruterów i pracodawców) oraz instrukcji interpretacji
  • opracowanie planu analiz statystycznych dla testów psychometrycznych w HR na wszystkich etapach badań: pre-pilotażowych, pilotażowych, walidacyjnych i normalizacyjnych
  • przeprowadzenie analiz psychometrycznych i modyfikacje kolejnych wersji testów psychometrycznych w HR
  • przygotowywanie baz danych do każdego etapu badań
  • przeprowadzenie analiz statystycznych, opracowanie danych w wyselekcjonowanych podgrupach respondentów
  • przygotowanie raportów z przeprowadzonych analiz, zawierających prezentację wyników w formie tabel, wykresów i opisu
  • przygotowanie podręczników testowych zawierających opisy własności psychometrycznych testów – normalizacja i rzetelność
  • opracowanie instrukcji uproszczonej interpretacji wyników dla pracowników HR i respondentów
  • przygotowywanie i publikacja artykułów naukowych
  • uczestnictwo w konferencjach naukowych i seminariach
  • współpraca z podmiotami związanymi z realizacją projektu

Szczegółowy zakres omówiony i ustalony zostanie po zaproszeniu do rozmowy i po podpisaniu umowy o poufności

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (psycholog, ewentualnie socjolog, psychometra, statystyk)
  • min. 5-letnie doświadczenie w realizacji analiz statystycznych w ramach badań psychologicznych
  • min. 2-letnie doświadczenie w analizach psychometrycznych w procesie konstrukcji skal do pomiaru psychologicznego funkcji poznawczych, ze szczególnym uwzględnieniem testów psychometrycznych w HR
  • biegła wiedza z analizy statystycznej i psychometrii
  • rzetelność wskaźników złożonych
  • doświadczenie w prowadzeniu prac analitycznych związanych z weryfikacją psychometryczną i diagnostyczną testów psychologicznych
  • doświadczenie w konstruowaniu norm testowych, w tym zaawansowanych metod jak np. continuous norming, regresja kwantylowa, oraz w budowaniu norm dla grup skrajnych i homogenicznych
  • znajomość pakietów statystycznych np. SPSS, R, Mplus
  • publikacje z zakresu statystyki i psychometrii
  • doświadczenie w realizacji projektów naukowych i badawczych z obszaru diagnozy psychologicznej
  • wiedza w zakresie problematyki diagnostyki i poradnictwa psychologicznego
  • umiejętność pracy w zespole i kierowania zadaniami badawczymi
  • Podstawowa wiedza na temat uczenia maszynowego

Co oferujemy?

  • Zapraszamy do współpracy z otwartym i chętnie dzielącym się wiedzą zespole – jesteśmy młodą firmą z innowacyjnym produktem i ambicją na zrewolucjonizowanie branży HR
  • Współpracujemy z liderami rynku HR w Polsce, a także dla największych krajowych korporacji
  • Stawiamy na długofalową współpracę – zadbasz o rozwój naszych autorskich produktów
  • Dajemy Ci dużą samodzielność działania i wysoka sprawczość
  • Zapewniamy wysoki poziom dynamiki i samodzielności działania w odniesieniu do założeń projektu
  • Wspieramy Twój rozwój zawodowy – chcemy się chwalić naszymi ekspertami
  • Chcemy Cię dobrze wynagrodzić za Twoją ekspercką pracę

Jak aplikować

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie do dnia 30 czerwca 2022 r. zgłosenia na adres:
design@staffly.pl (prosimy o wpisanie w tytule: Psychometra)

Aplikacja powinna zawierać:

  • CV z wyszczególnieniem doświadczeń zawodowych
  • Spis publikacji naukowych
  • Spis z/realizowanych badań
  • Mile widziane: referencje wraz z danymi kontaktowymi (email, telefon) od min. trzech osób (np. opiekuna naukowego, pracodawcy, renomowanej instytucji branżowej)

Co dalej?

  • Potwierdzimy otrzymanie zgłoszenia na email nadawcy.
  • Po przeprowadzeniu wstępnej weryfikacji na podstawie przesłanych dokumentów wybrani kandydaci będą poproszeni o wykonanie zadania rekrutacyjnego, a następnie mogą być zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną.
  • Wybrani kandydaci zostaną poinformowani mailowo lub telefonicznie i zaproszeni do rozmowy kwalifikacyjnej
  • Przed rozmową wymagane jest podpisanie umowy o poufności
  • Po rozmowie zdecydujemy o podjęciu współpracy i poinformujemy mailowo lub telefonicznie, przesyłając dokumenty dot. współpracy.
  • Staffly zastrzega sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.
Open

UWAGA:

Prosimy o zawarcie w CV zgody:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Staffly sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.”
albo oświadczenia
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Staffly sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji i przyszłych procesów rekrutacji.”
oraz poniższego Oświadczenia:

Oświadczenie dotyczące ochrony danych osobowych

Oświadczam, iż zostałem/am poinformowana/y że:

  • Administrator danych i kontakt do niego: Staffly sp. z o.o., ul. A. Mickiewicza 10/2, 60-834 Poznań, Polska, EU; e-mail: filip@staffly.pl; Tel: + 48 505 965 482
  • Kontakt do inspektora ochrony danych: filip@staffly.pl
  • Cel przetwarzania danych: przeprowadzenie naboru na stanowisko pracy.
  • Podstawa prawna: Art. 221 ust. 1 i 4 ustawy Kodeks Pracy i przepisów wykonawczych do tej ustawy w zakresie określonym w tych aktach prawnych, na podstawie wyrażonej zgody w pozostałym zakresie.
  • Okres przechowywania danych: czas niezbędny do przeprowadzenia naboru na stanowisko pracy.
  • Kandydat posiada prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, a także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Kandydat ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  • Inne informacje: podane dane nie będą podstawą do zautomatyzowanego podejmowania decyzji; nie jest stosowane profilowanie.
  • Podanie przez Kandydata danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym.

Nominacja dla Staffly

w kategorii „HR Tech” Fintech Summit Awards 2021

Łukasz Zygiel | Product Design

Porozmawiajmy o twoim doświadczeniu i sukcesach oraz jak może wyglądać twoja współraca ze Staffly.

Nasi partnerzy

Dołącz do firm korzystających
z narzędzi psychometrycznych Staffly

  • Logo Green Caffè Nero

kolejne 14 firm testuje – wkrótce więcej informacji...

Logo eRecruiter

Oficjalny partner eRecruiter

Staffly cieszy się zaufaniem profesjonalistów HR

Chcesz rekrutować z pomocą psychometrii?

Zamów rozmowę z naszym opiekunem klienta biznesowego i poznaj zalety Staffly!
Zamów konsultację
  • Fintech Summit Awards 2021

    Nominacja w kategorii HR Tech
  • Symbol Innowacji 2022

    Nominacja w kategorii Innowacje

Staffly sp. z o.o.,
ul. A. Mickiewicza 10/2,
60-834 Poznań,
Polska, EU
NIP 7812015389
KRS 0000871524
REGON 387611896
Staffly.pl | Dopasowujemy zaufanych pracodawców i sprawdzonych pracowników
Regulamin serwisu | Polityka prywatności © 2020- Staffly sp. z o.o. | Wszystkie prawa zastrzeżone. Design: Zygiel.com (Ilustracje: Storyset, Zdjęcia: Pexels).