Skip to main content
Porozmawiajmy
Logotypy Uni Europejskiej
Logotypy Uni Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - Programu Inteligentny Rozwój i Narodowego Centrum Badań i Rozwoju

Informacja o dofinansowaniu

Staffly sp. z o.o. realizuje projekt: „Przeprowadzenie prac B+R nad technologią matchmakingu pracy tymczasowej na podstawie czynników psychometrycznych” realizowany w ramach powierzenia grantu zgodnie z Projektem: „303 Innovation Fund”

Cel projektu: Opracowanie technologii, która umożliwi pogłębioną analizę i profilowanie użytkowników portalu na potrzeby lepszego dopasowania zleceń w celu zwiększenia efektywności wykonywanej przez nich pracy.

Dofinansowanie projektu grantowego: 800 000 PLN

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach Programu Inteligentny Rozwój.

Śledź nas

Konferencja HR powered by Staffly – 2024

Od nas, dla Was. Mało jest wydarzeń, na których można się czegoś nauczyć lub zainspirować.

W 2024 stworzymy jednodniową konferencję HRową w Warszawie dedykowaną Tobie i temu, czego oczekujesz od tego typu wydarzeń.

Zapisz się na listę oczekujących i daj znać, czego oczekujesz od tego typu wydarzenia, kogo chcesz posłuchać i czego się dowiedzieć. Jeżeli nie chcesz zostawiać danych – nie ma sprawy.

Obiecujemy, że o wszystkim dowiesz się jako pierwszy/a.