Logotypy Uni Europejskiej
Logotypy Uni Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - Programu Inteligentny Rozwój i Narodowego Centrum Badań i Rozwoju

Informacja o dofinansowaniu

Staffly sp. z o.o. realizuje projekt: „Przeprowadzenie prac B+R nad technologią matchmakingu pracy tymczasowej na podstawie czynników psychometrycznych” realizowany w ramach powierzenia grantu zgodnie z Projektem: „303 Innovation Fund”

Cel projektu: Opracowanie technologii, która umożliwi pogłębioną analizę i profilowanie użytkowników portalu na potrzeby lepszego dopasowania zleceń w celu zwiększenia efektywności wykonywanej przez nich pracy.

Dofinansowanie projektu grantowego: 800 000 PLN

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach Programu Inteligentny Rozwój.

 
 
Dopasuj kandydata do stanowiska pracy za pomocą psychometri.

Praca jest lepsza
gdy jest dopasowana

Dzięki sile psychologii i uczenia maszynowego automatyzujemy rekrutację łącząc właściwych pracodawców i pracowników.

Wykorzystaj nowe możliwości psychometrii w swoich działaniach HR

Jak to działa?

Narzędzie Staffly weryfikuje kluczowe cechy osobowości kandydatów dla danego stanowiska. Dzięki temu rekruter dokona ich preselekcji, tym samym skracając proces rekrutacyjny nawet o 35% (Dane: Staffly, 2020). Mamy na celu zmniejszenie rotacji w firmach i podniesienie jakości wykonywanych obowiązków, a także oszczędność kosztów na ciągle powtarzające się rekrutacje.

Wybór stanowiska

Narzędzie Staffly weryfikuje u kandydata kluczowe dla wybranego przez rekrutera stanowiska cechy osobowości.

Wypełnienie testu

Link do testu wysyłany jest na adres e-mail kandydata lub wykonuje się go podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Trwa on około 5 minut.

Wynik i informacja zwrotna

Algorytm Staffly w trybie live zwraca poziom dopasowania kandydata do rekrutowanego stanowiska wraz z wynikami badanych cech osobowości.

Integrujemy się z Twoim ATS

Połącz swój system śledzenia kandydatów (ATS) z Staffly Custom i rekrutuj najlepszych kandydatów mądrzej – obiektywnie i szybciej.

Automatycznie zapraszaj kandydatów do wzięcia udziału w teście psychometrycznym Staffly, a wyniki kandydatów i raporty przeglądaj bezpośrednio w swoim ulubionym ATS i nie tylko.

5 kroków do integracji ATS

Zmniejsz koszty i oszczędzaj czas pracy HR dzięki automatyzacji procesów rekrutacyjnych. Stwórz jednolite środowisko dla kandydatów i scentralizuj dane na wybranej platformie ATS.

Rozpoznanie

Zmapujemy przebieg Twojej rekrutacji, zrozumiemy, gdzie pasują rozwiązania Staffly i zbadamy technologię oraz rentowność platformy.

Planowanie

Po uzgodnieniu zakresu integracji zorganizujemy rozmowę inauguracyjną z wybranym dostawcą ATS w celu uzgodnienia terminów realizacji i dalszych kroków.

Konfiguracja

Kontaktujemy się bezpośrednio z Twoim dostawcą ATS, dzięki czemu nie musisz nic robić. Możesz mieć pewność, że jest w rękach ekspertów.

Testowanie

Po skonfigurowaniu integracji faza testowania pozwala upewnić się, że integracja spełnia uzgodnione wymagania.

Integracja

Po uruchomieniu integracja umożliwia bezproblemowe połączenie aplikacji z platformami oceny, oszczędzając czas, pieniądze i wysiłek.
Rozwiazanie Staffly testują profesjonaliści HR w całym kraju
  • early-stage-logo
  • early-stage-logo
  • early-stage-logo

Toyota wybrała psychometrię Staffly

Staffly w ramach badania pilotażowego przeprowadziło badania psychometryczne wśród pracowników Toyota Motor Manufacturing Poland. Rezultatem było potwierdzenie korelacji pomiędzy poziomem dopasowania a efektywnością pracowników. W kolejnym etapie Staffly wdraża testy psychometryczne dla kandydatów aplikujących do Toyota Motor Manufacturing Poland.
Kierownik ds. Personalnych / Human Resources @ Toyota Motor Manufacturing Poland

Marcin Szczeblewski

„Wszystkie firmy produkcyjne borykają się z niedostatkiem personelu, a te, które przyciągają kandydatów, głowią się, w jaki sposób zidentyfikować tych o największym potencjale i perspektywie długotrwałej współpracy. Zdecydowaliśmy się na wdrożenie testów psychometrycznych Staffly, ponieważ zależy nam na poznaniu realnych predyspozycji i preferencji kandydatów, a te bardzo trudno zidentyfikować podczas rozmowy czy lektury życiorysu. Testy, którym poddaliśmy grupę doświadczonych pracowników Toyoty pozwoliły na zdefiniowanie pożądanego profilu kandydata i liczymy, że w dłuższej perspektywie pozwolą nam jeszcze trafniej dobierać kandydatów i budować stabilną załogę.“

Mądrze buduj swój zespół
dopasowanych pracowników

Z łatwością dodawaj oferty pracy i zapoznawaj się z najlepiej dopsowanymi kandydatami – oceniaj ich profil zawodowy oraz dopasowanie i zatrudniaj najlepiej dopasowanych pracowników za pomocą Staffly.
  • Zatrudniasz odpowiednich ludzi na odpowiednie stanowiska
  • Usprawniasz i skracasz proces rekrutacji
  • Znasz preferencje i zachowania aplikantów
  • Tworzysz zgrany zespół pracowników, w którym zarówno ich kwalifikacje, jak i osobowość są precyzyjnie dopasowane do zajmowanego stanowiska

Nasze osiągnięcia

Najlepsze rozwiązanie HRTech

Fintech Summit Poland 2021

Nominacja dla Staffly za stworzenie platformy rekrutacyjnej, która pozwala dopasować kandydata do miejsca pracy.

Top 50 Startup Funding Rounds 2021

VC Funding In CEE Report

Staffly w prestiżowym zestawieniu Vestbee.

Chcesz rekrutować z pomocą psychometrii?

Zamów rozmowę z naszym opiekunem klienta biznesowego i poznaj zalety Staffly!

PartnerzyStaffly sp. z o.o.,
ul. A. Mickiewicza 10/2,
60-834 Poznań,
Polska, EU
NIP 7812015389
KRS 0000871524
REGON 387611896

Staffly.pl | Dopasowujemy zaufanych pracodawców i sprawdzonych pracowników
Regulamin serwisu | Polityka prywatności © 2020- Staffly sp. z o.o. | Wszystkie prawa zastrzeżone. Design: Zygiel.com (Ilustracje: Storyset, Zdjęcia: Pexels).