Skip to main content
Porozmawiajmy
Logotypy Uni Europejskiej
Logotypy Uni Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - Programu Inteligentny Rozwój i Narodowego Centrum Badań i Rozwoju

Informacja o dofinansowaniu

Staffly sp. z o.o. realizuje projekt: „Przeprowadzenie prac B+R nad technologią matchmakingu pracy tymczasowej na podstawie czynników psychometrycznych” realizowany w ramach powierzenia grantu zgodnie z Projektem: „303 Innovation Fund”

Cel projektu: Opracowanie technologii, która umożliwi pogłębioną analizę i profilowanie użytkowników portalu na potrzeby lepszego dopasowania zleceń w celu zwiększenia efektywności wykonywanej przez nich pracy.

Dofinansowanie projektu grantowego: 800 000 PLN

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach Programu Inteligentny Rozwój.

Śledź nas
2023-02-16
# Tematy
Śledź nas

Nowa funkcjonalność – rozszerzony feedback

2023-02-16

Informacja zwrotna dla Kandydata to czynnik ważny dla 75% aplikujących (Magazyn Rekruter), niemniej jednak aż 85% Kandydatów (!) deklaruje, że zdarzyło im się nie otrzymać feedbacku w co najmniej dwóch procesach rekrutacyjnych, w których składali swoją aplikację.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom zarówno naszych Klientów, jak i ich Kandydatów za pomocą nowej funkcji w Staffly. Od dziś na koniec każdego testu Kandydat otrzyma rozszerzony feedback z dedykowanym opisem cechy osobowości w zależności od osiągniętego wyniku.

Dodatkowo, aplikujący będzie mógł także podejrzeć w jaki sposób pracować nad daną cechą za pomocą rozwijanego pola „Warto rozważyć”.

Każdy raport może zostać wysłany na życzenie w formie PDF na adres e-mail Kandydata za pomocą przycisku „Wyślij e-mail”.

Razem możemy więcej – wspólnie zmieniamy rynek pracy!

moneypl_logo
Nominacja Technologia Roku 2024
Aula Polska logo
Nominacja Aula Polska 2024
EEC Challenge 2023
Finalista EEC Startup Challenge 2023
Innowacyjny Lider logo
Laureat Innowacyjny Lider 2023