Skip to main content
Porozmawiajmy
Logotypy Uni Europejskiej
Logotypy Uni Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - Programu Inteligentny Rozwój i Narodowego Centrum Badań i Rozwoju

Informacja o dofinansowaniu

Staffly sp. z o.o. realizuje projekt: „Przeprowadzenie prac B+R nad technologią matchmakingu pracy tymczasowej na podstawie czynników psychometrycznych” realizowany w ramach powierzenia grantu zgodnie z Projektem: „303 Innovation Fund”

Cel projektu: Opracowanie technologii, która umożliwi pogłębioną analizę i profilowanie użytkowników portalu na potrzeby lepszego dopasowania zleceń w celu zwiększenia efektywności wykonywanej przez nich pracy.

Dofinansowanie projektu grantowego: 800 000 PLN

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach Programu Inteligentny Rozwój.

Śledź nas
2022-07-28
# Tematy
Śledź nas

Nowa funkcjonalność – testy w wielu językach!

2022-07-28

Z przyjemnością informujemy, że wprowadziliśmy w Staffly nową funkcję. Polega ona na możliwości wykonania testu psychometrycznego w różnych językach. Jakich?

Na tę chwilę istnieje możliwość zmiany języka testu przed jego rozpoczęciem na następujący:

  • polski 🇵🇱 (domyślnie)
  • ukraiński 🇺🇦 (NEW)
  • angielski 🇬🇧 (NEW)

Wprowadzenie tej funkcjonalności pozwala na korzystanie z testu psychometrycznego Staffly także osobom, które nie mówią płynnie w języku polskim. Rekruterom natomiast umożliwia to większą swobodę przy udostępnianiu testów w swoich procesach rekrutacyjnych.

Więcej nowości wkrótce. Stay tuned!

#StafflyToTheMoon 🚀

moneypl_logo
Nominacja Technologia Roku 2024
Aula Polska logo
Nominacja Aula Polska 2024
EEC Challenge 2023
Finalista EEC Startup Challenge 2023
Innowacyjny Lider logo
Laureat Innowacyjny Lider 2023