Logotypy Uni Europejskiej
Logotypy Uni Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - Programu Inteligentny Rozwój i Narodowego Centrum Badań i Rozwoju

Informacja o dofinansowaniu

Staffly sp. z o.o. realizuje projekt: „Przeprowadzenie prac B+R nad technologią matchmakingu pracy tymczasowej na podstawie czynników psychometrycznych” realizowany w ramach powierzenia grantu zgodnie z Projektem: „303 Innovation Fund”

Cel projektu: Opracowanie technologii, która umożliwi pogłębioną analizę i profilowanie użytkowników portalu na potrzeby lepszego dopasowania zleceń w celu zwiększenia efektywności wykonywanej przez nich pracy.

Dofinansowanie projektu grantowego: 800 000 PLN

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach Programu Inteligentny Rozwój.

 
 

Budujemy aplikację pracy dopasowanej.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy startupem działającym w obszarze HR Tech. Staffly to marketplace dla pracowników i pracodawców zasilany siłą sztucznej inteligencji i psychometrii.

Czym się zajmujemy?

Łączymy ze sobą biznesy poszukujące dopasowanych pracowników z osobami, które chcą zarabiać na własnych zasadach. Dzięki Staffly możliwe jest znalezienie idealnego kandydata lub zlecenia nawet tego samego dnia.

Pracodawcy mogą korzystać z intuicyjnego panelu, gdzie zarządzają swoimi zleceniami. Pracownicy mają dostęp do aplikacji webowej, która pozwoli im sprawdzić swój profil pracownika dzięki psychometrii i aplikować na kolejne zadania w szybki i łatwy sposób.


reaktorX logo

Jako Staffly uczestniczyliśmy w 6. batchu programu preakceleracyjnego ReaktorX


Uczestniczyliśmy także w European Tech and Start-up Days 2020 i Infoshare 2020

Logo European Tech and Start-up Days
Logo Infoshare

Nasza misja

Poprzez własną społeczność Stafferów dostarczamy dopasowanych ludzi, za którymi stoją prawdziwe historie i umiejętności. W ten sposób gwarantujemy właściwe funkcjonowanie firm naszych partnerów.

Nasza wizja

Staffly jako platforma zmniejszająca rotację w przedsiębiorstwach, ale także dająca swobodę w zarabianiu pieniędzy oraz realizacji celów i marzeń.

Poznaj nasz zespół specjalistów

Filip Sobel

Chief Executive Officer (CEO), Founder

Wyznacza cele biznesowe oraz koordynuje działania podejmowane w zakresie kształtu i kierunku rozwoju projektu.

Damian Wójcikiewicz

Chief Sales Officer (CSO), Founder
Współtworzy strategię sprzedażową i odpowiada za realizację celów w tym zakresie oraz pozyskiwanie i obsługę klientów biznesowych.

Łukasz Olejarczuk

Chief Technical Officer (CTO), Founder
Koordynuje całość prac programistycznych produktu.

Łukasz Zygiel

Chief Design Officer (CDO), Founder
Wsparcie w opracowaniu koncepcji oraz kompleksowe projektowanie produktu. Nadzór działań w obszarze marki, marketingu i reklamy.

Michał Mroczkowski

Mentor prowadzący / Market One Capital
Partner biznesowy w Market One Capital, gdzie odpowiada za pozyskiwanie i ocenę startupów, analizę rynku oraz wsparcie produktów / marketingu dla spółek portfelowych. Specjalizuje się w mechanice rynkowej, rozwijaniu modeli biznesowych, strategii i taktyk.

Chcesz rekrutować z pomocą psychometrii?

Zamów rozmowę z naszym opiekunem klienta biznesowego i poznaj zalety Staffly!

PartnerzyStaffly sp. z o.o.,
ul. A. Mickiewicza 10/2,
60-834 Poznań,
Polska, EU
NIP 7812015389
KRS 0000871524
REGON 387611896

Staffly.pl | Dopasowujemy zaufanych pracodawców i sprawdzonych pracowników
Regulamin serwisu | Polityka prywatności © 2020- Staffly sp. z o.o. | Wszystkie prawa zastrzeżone. Design: Zygiel.com (Ilustracje: Storyset, Zdjęcia: Pexels).