Skip to main content
Porozmawiajmy
Logotypy Uni Europejskiej
Logotypy Uni Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - Programu Inteligentny Rozwój i Narodowego Centrum Badań i Rozwoju

Informacja o dofinansowaniu

Staffly sp. z o.o. realizuje projekt: „Przeprowadzenie prac B+R nad technologią matchmakingu pracy tymczasowej na podstawie czynników psychometrycznych” realizowany w ramach powierzenia grantu zgodnie z Projektem: „303 Innovation Fund”

Cel projektu: Opracowanie technologii, która umożliwi pogłębioną analizę i profilowanie użytkowników portalu na potrzeby lepszego dopasowania zleceń w celu zwiększenia efektywności wykonywanej przez nich pracy.

Dofinansowanie projektu grantowego: 800 000 PLN

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach Programu Inteligentny Rozwój.

Śledź nas

Mały zespół z dużymi ambicjami

Poznaj nasz mały, ale dynamiczny zespół z misją redefinicji rekrutacji. Mamy wielkie ambicje i dobrze się przy tym bawimy, tworząc inspirujące miejsce pracy, w którym tworzymy innowacje.
Logotyp firmy Staffly

Łączymy fascynację technologią
z innowacyjnymi pomysłami

Działamy uczciwie

W Staffly uczciwość leży u podstaw wszystkiego, co robimy. Wierzymy w przejrzyste i etyczne praktyki budujące zaufanie naszych klientów i partnerów. Możesz mieć pewność, że Twoje potrzeby rekrutacyjne są w dobrych rękach.

Pasja do innowacji

Napędza nas nieustająca pasja do innowacji. Wykorzystując najnowocześniejszą technologię i przyszłościowe podejście, rewolucjonizujemy rekrutację, napędzając zmiany w całej branży.

Zobowiązanie wobec klienta

Nasi klienci są naszym najwyższym priorytetem. Naszym celem jest dostarczanie wyjątkowych usług i dostosowanych rozwiązań, aby sprostać wyjątkowym wyzwaniom rekrutacyjnym. Twój sukces jest naszym sukcesem.

Pracujemy zespołowo

Współpraca jest kluczem do naszego sukcesu. Cenimy pracę zespołową, wykorzystując różnorodne mocne strony naszych utalentowanych jednostek, aby stworzyć środowisko, w którym pomysły rozkwitają, a doskonałość lśni.

Wywieranie pozytywnego wpływu

Oprócz sukcesu biznesowego, staramy się wywrzeć pozytywny wpływ. Niezależnie od tego, czy chodzi o pomoc firmom w rozwoju, czy o łączenie poszczególnych osób ze znaczącymi możliwościami, wierzymy w dokonywanie zmian.

Jesteśmy dumni z naszej lojalnej i stale rosnącej bazy klientów

2020
Staffly startuje
60
Stałych klientów
100.000+
Testów psychometrycznych

Jak to wszystko się zaczęło

Każda wielka podróż zaczyna się od jednego kroku, a historia Staffly nie jest wyjątkiem. Zrodzona w głowach i sercach idea startupu, nasza pasja do rewolucjonizowania rekrutacji nabrała kształtu, napędzana wspólną wizją i niezachwianą wiarą w siłę technologii i potencjał ludzki.

Zabierzemy Cię w podróż za kulisy, odsłaniając skromne początki, które utorowały drogę do niezwykłego rozwoju i sukcesu Staffly.

2023.06.05

Konferencja Poznaj Siebie 2.0

Filip reprezentuje Staffly w panelu dyskusyjnym „Od pasji do sukcesu” podczas Konferencji Poznaj Siebie 2.0 w Audytorium POLIN w Warszawie.

2023.05

CEO Staffly wydaje swój eBook

Filip Sobel, CEO spółki Staffly, w ebooku „Jak w wieku 23 lat zbudowałem startup warty 10 mln PLN? Praktyczne porady” opisał doświadczenia – od pomysłu na Staffly do pozyskania pierwszego finansowania.

2023.04

Staffly w finale konkursu EEC Startup Challenge 2023
Staffly w finale konkurs EEC Startup Challenge 2023 w kategorii „Business Processes” w ramach Europejskiego Kongresu Gospodarczego (European Economic Congress).

2022 czerwiec

2ga runda finansowania

Freya Capital &  Protos Next VC inwestują 2 mln w Staffly.

04.2022

Prezes Staffly w rankingu „25 under 25” Forbes’a

Filip znalazł się w gronie finalistów czwartej edycji konkursu „25 przed 25” roku 2022, organizowanego przez magazyn „Forbes” i warszawskie biuro McKinsey & Company w kategorii Biznes.

Aby zdobyć wyróżnienie, w pandemicznym roku należało się wykazać determinacją, pomysłowością i dobrym wyczuciem czasów

2021 grudzień

Nominacja Fintek Summit

Staffly nominowana do nagrody Fintech Summit Awards 2021 obok takich marek jak Microsoft, PKO czy symmetrical.ai.

2021 Wrzesień

Premiera wersji MVP aplikacji Staffly

Staffly uruchamia pierwszą wersję aplikacji Staffly – dopasowującej odpowiednich kandydatów do stanowiska pracy na podstawie profilu psychometrycznego kandydata.

12.2020

Powstanie spółki i 1sza runda finansowania

Po 2 latach prac koncepcyjnych w grudniu 2020 roku powstaje spółka Staffly i otrzymuje milion złotych w pierwszej rundzie finansowania od funduszu Czysta3.vc


Zostań partnerem

Odblokuj nowe możliwości, współpracując z Staffly. Połącz siły z nami, aby tworzyć innowacyjne rozwiązania, zwiększać zasięg i wywierać trwały wpływ na przyszłość rekrutacji.

Zawsze szukamy inteligentnych, entuzjastycznych ludzi ze świeżymi pomysłami
i słabością do technologii!Media o nas

Od wiedzy branżowej po przełomowe innowacje, Staffly zwróciło na siebie uwagę wpływając na krajobraz HR Tech i próbie rewolucjonizowania rekrutacji.

Zapoznaj się z relacjami prasowymi i wiadomościami o Staffly.

Nasi inwestorzy

Dołącz do grona naszych inwestorów i zainwestuj w Staffly, innowacyjny startup HR Tech.


Dostrzegają nas eksperci

Pionierskie rozwiązania rekrutacyjne Staffly przykuły uwagę ekspertów branżowych, zyskując uznanie i nominacje od renomowanych profesjonalistów, które potwierdzają nasze przełomowe podejście do HR Tech.

EEC Startup Challenge 2023
Finalista
Orzeł Innowacji 2022
Nominacja
Symbol Innowacji 2022
Nominacja
Fintech Summit 2021
Nominacja w kategorii HR Tech

moneypl_logo
Nominacja Technologia Roku 2024
Aula Polska logo
Nominacja Aula Polska 2024
EEC Challenge 2023
Finalista EEC Startup Challenge 2023
Innowacyjny Lider logo
Laureat Innowacyjny Lider 2023