Logotypy Uni Europejskiej
Logotypy Uni Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - Programu Inteligentny Rozwój i Narodowego Centrum Badań i Rozwoju

Informacja o dofinansowaniu

Staffly sp. z o.o. realizuje projekt: „Przeprowadzenie prac B+R nad technologią matchmakingu pracy tymczasowej na podstawie czynników psychometrycznych” realizowany w ramach powierzenia grantu zgodnie z Projektem: „303 Innovation Fund”

Cel projektu: Opracowanie technologii, która umożliwi pogłębioną analizę i profilowanie użytkowników portalu na potrzeby lepszego dopasowania zleceń w celu zwiększenia efektywności wykonywanej przez nich pracy.

Dofinansowanie projektu grantowego: 800 000 PLN

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach Programu Inteligentny Rozwój.

 
 

Program
Ambasadorski
Staffly

Co to jest
Program Ambasadorski Staffly?

To inicjatywa skierowana do studentów, którzy podczas trwania studiów pragną zdobyć unikalne doświadczenie zawodowe. Uczestnicy programu mają możliwość zdobycia wiedzy z zakresu marketingu, PR czy zarządzania poprzez tworzenie i wdrażanie autorskich projektów oraz budowanie społeczności.

Zarabiaj za każdego zarejestrowanego i przetestowanego użytkownika platformy rekrutacyjnej Staffly

Zdobywaj doświadczenie

Zdobądź praktyczną wiedzę i daj sobie szansę na rozpędzenie Twojej kariery. Najlepszy ambasador otrzyma szansę na miesięczny staż w zespole Staffly.

Wjedź do świata startupów

Otrzymaj dostęp do zamkniętej grupy ambasadorów na FB. Dowiedz się, jak wygląda praca w startupie od kuchni.

Cenisz sobie autonomię?

Zdobądź pierwsze doświadczenie zawodowe w startupie – zostań Ambasadorem Staffly i stań się częścią najgorętszej innowacji rekrutacyjnej tego roku. Zachęcaj użytkowników do rejestracji i zarabiaj!
Rozpocznij swoją przygodę ze startupami już teraz!

Zawsze szukamy inteligentnych,
entuzjastycznych ludzi ze świeżymi pomysłami
i zamiłowaniem do technologii!


Chcesz rekrutować z pomocą psychometrii?

Zamów rozmowę z naszym opiekunem klienta biznesowego i poznaj zalety Staffly!

PartnerzyStaffly sp. z o.o.,
ul. A. Mickiewicza 10/2,
60-834 Poznań,
Polska, EU
NIP 7812015389
KRS 0000871524
REGON 387611896

Staffly.pl | Dopasowujemy zaufanych pracodawców i sprawdzonych pracowników
Regulamin serwisu | Polityka prywatności © 2020- Staffly sp. z o.o. | Wszystkie prawa zastrzeżone. Design: Zygiel.com (Ilustracje: Storyset, Zdjęcia: Pexels).