Skip to main content
Porozmawiajmy
Logotypy Uni Europejskiej
Logotypy Uni Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - Programu Inteligentny Rozwój i Narodowego Centrum Badań i Rozwoju

Informacja o dofinansowaniu

Staffly sp. z o.o. realizuje projekt: „Przeprowadzenie prac B+R nad technologią matchmakingu pracy tymczasowej na podstawie czynników psychometrycznych” realizowany w ramach powierzenia grantu zgodnie z Projektem: „303 Innovation Fund”

Cel projektu: Opracowanie technologii, która umożliwi pogłębioną analizę i profilowanie użytkowników portalu na potrzeby lepszego dopasowania zleceń w celu zwiększenia efektywności wykonywanej przez nich pracy.

Dofinansowanie projektu grantowego: 800 000 PLN

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach Programu Inteligentny Rozwój.

Śledź nas
2022-06-13
# Tematy
Śledź nas

Relacja z Econverse 2022

2022-06-13

W dniach 8-10.06 reprezentacja Staffly miała przyjemność być partnerem jednej z największych młodzieżowych konferencji ekonomicznych w Polsce, która odbywała się na stadionie PGE Narodowym w Warszawie.

Econverse zostało stworzone w celu promocji przedsiębiorczości, rozwoju polskich startupów, a także wprowadzenia zmian w polskim systemie edukacji.

Do celów konferencji zalicza się w szczególności efektywna edukacja przedsiębiorcza na wczesnym etapie kariery, popularyzacja nieszablonowych metod rozwoju oraz zapewnienie narzędzi, które pozwolą przekształcać pomysły w startupy, projekty i innowacje, budujące fundamenty pod wzrost oraz rozwój gospodarczy Rzeczypospolitej Polskiej.

W ramach partnerstwa z Econverse Staffly miało własne stoisko na konferencji, na którym przez ponad 3 godziny dyskutowaliśmy z uczestnikami na temat budowania wartości w startupie czy rozwiązywania problemów istotnych dla różnych grup odbiorców. Dodatkowo, CEO Staffly Filip Sobel w swoim krótkim wystąpieniu w Sali Kinowej opowiedział o produkcie Staffly i

Dla przyszłych przedsiębiorców przygotowaliśmy także demo testu psychometrycznego Staffly, gdzie każdy z nich miał możliwość sprawdzenia dopasowania swojej osobowości do różnych stanowisk pracy, takich jak np. sprzedawca, pracownik call center czy kierowca.

Zapisz się do naszego
newslettera

Regularnie otrzymuj aktualne informacje i wskazówki dotyczące zarządzania talentami w procesie rekrutacji

moneypl_logo
Nominacja Technologia Roku 2024
Aula Polska logo
Nominacja Aula Polska 2024
EEC Challenge 2023
Finalista EEC Startup Challenge 2023
Innowacyjny Lider logo
Laureat Innowacyjny Lider 2023