Skip to main content
Porozmawiajmy
Logotypy Uni Europejskiej
Logotypy Uni Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - Programu Inteligentny Rozwój i Narodowego Centrum Badań i Rozwoju

Informacja o dofinansowaniu

Staffly sp. z o.o. realizuje projekt: „Przeprowadzenie prac B+R nad technologią matchmakingu pracy tymczasowej na podstawie czynników psychometrycznych” realizowany w ramach powierzenia grantu zgodnie z Projektem: „303 Innovation Fund”

Cel projektu: Opracowanie technologii, która umożliwi pogłębioną analizę i profilowanie użytkowników portalu na potrzeby lepszego dopasowania zleceń w celu zwiększenia efektywności wykonywanej przez nich pracy.

Dofinansowanie projektu grantowego: 800 000 PLN

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach Programu Inteligentny Rozwój.

Śledź nas
2022-09-19
# Tematy
Śledź nas

„Skuteczny dział HR w firmie produkcyjnej” – relacja z wydarzenia

2022-09-19

W dniach 14 i 15 września 2022 roku w Warszawie jako Staffly mieliśmy przyjemność uczestniczyć w wydarzeniu organizowanym przez GBI Partners jako Partner.

Było to niezwykle inspirujące z czołowymi przedstawicielami branży HR. Staffly natomiast wspierało konferencję od strony merytorycznej jako oficjalny Partner, drugiego dnia wygłaszając prelekcję przy udziale Filipa Sobla, CEO & Foundera oraz Damiana Wójcikiewicza, COO & Co – Foundera nt „Czy warto robić testy psychometryczne w rekrutacjach?”.

Na konferencji oprócz paneli dyskusyjnych i warsztatów pojawiło się wiele ciekawych rozwiązań i wniosków dla branży produkcyjnej. Bezcenna okazała się także wymiana wiedzy i doświadczeń z przedstawicielami czołowych przedsiębiorstw w sektorze.

moneypl_logo
Nominacja Technologia Roku 2024
Aula Polska logo
Nominacja Aula Polska 2024
EEC Challenge 2023
Finalista EEC Startup Challenge 2023
Innowacyjny Lider logo
Laureat Innowacyjny Lider 2023