Skip to main content
Porozmawiajmy
Logotypy Uni Europejskiej
Logotypy Uni Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - Programu Inteligentny Rozwój i Narodowego Centrum Badań i Rozwoju

Informacja o dofinansowaniu

Staffly sp. z o.o. realizuje projekt: „Przeprowadzenie prac B+R nad technologią matchmakingu pracy tymczasowej na podstawie czynników psychometrycznych” realizowany w ramach powierzenia grantu zgodnie z Projektem: „303 Innovation Fund”

Cel projektu: Opracowanie technologii, która umożliwi pogłębioną analizę i profilowanie użytkowników portalu na potrzeby lepszego dopasowania zleceń w celu zwiększenia efektywności wykonywanej przez nich pracy.

Dofinansowanie projektu grantowego: 800 000 PLN

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach Programu Inteligentny Rozwój.

Śledź nas
2024-06-27
# Tematy
Śledź nas

Staffletter #1

2024-06-27

Witajcie w pierwszym, historycznym odcinku Stafflettera!

Wiemy, z jak dużą liczbą wyzwań i brakiem czasu mierzysz się na co dzień. Rozumiemy to i chcemy wyręczyć Cię, byś nie musiał/a tracić kolejnych minut na poszukiwanie wartościowych, branżowych treści. W tym newsletterze będziesz otrzymywać wyłącznie przydatne treści dla prawdziwych Superbohaterek i Superbohaterów rekrutacji.

Nie przedłużamy! Zapraszamy Cię do obejrzenia prelekcji z tegorocznej konferencji HR Rangers. Na pierwszy ogień idzie Nicole Tomanek i jej prelekcja pod tytułem „Jak zadbać nie tylko o kandydata, ale i o siebie?”.

Nicole pomimo tego, że dopadły ją problemy z głosem oraz jej prelekcja została niespodziewanie przeniesiona na sam koniec konferencji – wypadła ŚWIETNIE!

Nicole porusza temat, który jest niemal całkowicie pomijany, a naszym zdaniem będzie w najbliższych latach mocno zyskiwał na znaczeniu. Wszystkie badania wskazują na to, że nasza branża jest wyraźnie dotknięta problemem wypalenia zawodowego 🙁

Masz znajomych Rekruterów? Udostępnij im ten materiał – zadbajmy wspólnie o nasz świat HR

moneypl_logo
Nominacja Technologia Roku 2024
Aula Polska logo
Nominacja Aula Polska 2024
EEC Challenge 2023
Finalista EEC Startup Challenge 2023
Innowacyjny Lider logo
Laureat Innowacyjny Lider 2023