Skip to main content
Porozmawiajmy
Logotypy Uni Europejskiej
Logotypy Uni Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - Programu Inteligentny Rozwój i Narodowego Centrum Badań i Rozwoju

Informacja o dofinansowaniu

Staffly sp. z o.o. realizuje projekt: „Przeprowadzenie prac B+R nad technologią matchmakingu pracy tymczasowej na podstawie czynników psychometrycznych” realizowany w ramach powierzenia grantu zgodnie z Projektem: „303 Innovation Fund”

Cel projektu: Opracowanie technologii, która umożliwi pogłębioną analizę i profilowanie użytkowników portalu na potrzeby lepszego dopasowania zleceń w celu zwiększenia efektywności wykonywanej przez nich pracy.

Dofinansowanie projektu grantowego: 800 000 PLN

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach Programu Inteligentny Rozwój.

Śledź nas
2024-06-27
# Tematy
Śledź nas

Staffletter #2

2024-06-27

Rekrutacja pokoleń X, Y, Z – Czyli jak zatrudniać kandydatów w różnym wieku?

Zatrudnienie pracowników na stanowisko to tylko połowa sukcesu. Drugą połowę sukcesu osiągamy, gdy pracownicy zostają w firmie na stałe.

Aby dobrze dopasować kandydatów do stanowiska i kultury organizacyjnej, warto poznać ich nieco bliżej i odpowiednio dostosować swoją komunikację. 

O tym, jak komunikować się z kandydatami, w zależności od pokolenia, z którego pochodzą opowiedziała nam Natalia Bogdan, której w HRowym świecie nie trzeba przedstawiać.

Natalia podczas swojej prelekcji zabrała nas za kulisy swoich rekrutacji i pokazała w jaki sposób ona podchodzi do komunikacji z kandydatami w JobHouse – agencji pracy, którą z sukcesami prowadzi już od ponad 13 lat!

Masz znajomych Rekruterów i Rekruterki? Jeśli uważasz tę prelekcję za wartościową – prześlij im ten newsletter.

moneypl_logo
Nominacja Technologia Roku 2024
Aula Polska logo
Nominacja Aula Polska 2024
EEC Challenge 2023
Finalista EEC Startup Challenge 2023
Innowacyjny Lider logo
Laureat Innowacyjny Lider 2023