Skip to main content
Porozmawiajmy
Logotypy Uni Europejskiej
Logotypy Uni Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - Programu Inteligentny Rozwój i Narodowego Centrum Badań i Rozwoju

Informacja o dofinansowaniu

Staffly sp. z o.o. realizuje projekt: „Przeprowadzenie prac B+R nad technologią matchmakingu pracy tymczasowej na podstawie czynników psychometrycznych” realizowany w ramach powierzenia grantu zgodnie z Projektem: „303 Innovation Fund”

Cel projektu: Opracowanie technologii, która umożliwi pogłębioną analizę i profilowanie użytkowników portalu na potrzeby lepszego dopasowania zleceń w celu zwiększenia efektywności wykonywanej przez nich pracy.

Dofinansowanie projektu grantowego: 800 000 PLN

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach Programu Inteligentny Rozwój.

Śledź nas
2023-02-14
# Tematy
Śledź nas

Staffly częścią EY Demo Day 2023!

2023-02-14

Zapraszamy do uczestnictwa w kolejnym wydarzeniu EY Demo Day. Spośród blisko 80 otrzymanych zgłoszeń dokonano wyboru 12 spółek, których innowacyjne rozwiązania lub usługi zostaną zaprezentowane podczas najbliższego wydarzenia. W gronie wybranych startupów znalazło się także Staffly!

📅 2 marzec | 🕚 11:00 | 🎤 Kat Ellis & Artur Miernik

Zachęcamy do rejestracji na wydarzenie: https://go.ey.com/3DXX0hD

EY Demo Day to inicjatywa organizowana przez EY Polska w ramach programu EYnovation, podczas której startupy mają okazję zaprezentować swoje usługi i produkty technologiczne przed szerokim gronem przedsiębiorców i menedżerów. To okazja do nawiązania relacji biznesowych, pozyskania inwestorów i nowych klientów.

moneypl_logo
Nominacja Technologia Roku 2024
Aula Polska logo
Nominacja Aula Polska 2024
EEC Challenge 2023
Finalista EEC Startup Challenge 2023
Innowacyjny Lider logo
Laureat Innowacyjny Lider 2023