Skip to main content
Porozmawiajmy
Logotypy Uni Europejskiej
Logotypy Uni Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - Programu Inteligentny Rozwój i Narodowego Centrum Badań i Rozwoju

Informacja o dofinansowaniu

Staffly sp. z o.o. realizuje projekt: „Przeprowadzenie prac B+R nad technologią matchmakingu pracy tymczasowej na podstawie czynników psychometrycznych” realizowany w ramach powierzenia grantu zgodnie z Projektem: „303 Innovation Fund”

Cel projektu: Opracowanie technologii, która umożliwi pogłębioną analizę i profilowanie użytkowników portalu na potrzeby lepszego dopasowania zleceń w celu zwiększenia efektywności wykonywanej przez nich pracy.

Dofinansowanie projektu grantowego: 800 000 PLN

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach Programu Inteligentny Rozwój.

Śledź nas
2023-07-11
# Tematy
Śledź nas

Staffly nawiązuje pilotażową współpracę z Credit Agricole

2023-07-11

„Codziennie działamy na rzecz naszych klientów oraz społeczeństwa” – to sens istnienia (raison d’etre), motto Credit Agricole.

Jest to wartość, którą podzielamy także w Staffly. Od dziś nowoczesne technologie w HR są dostępne także dla Banku w ramach pilotażowej współpracy, która ma na celu optymalizację procesu rekrutacji i wsparcie codziennej, ciężkiej pracy rekruterów związanej z selekcją najlepszych kandydatek i kandydatów.

Dzięki współpracy Staffly z Credit Agricole pilotażowo wdrożona została usługa zautomatyzowanego badania dopasowania stylu pracy aplikujących do wymagań, oczekiwań i kultury organizacyjnej Banku.

Celem wdrożenia jest przyspieszenie selekcji, skrócenie czasochłonnego procesu oraz wpłynięcie na zwiększenie efektywności całego Zespołu Rekrutacyjnego.

– Poszukując źródeł zwiększenia efektywności procesów rekrutacji na stanowiska doradcze, zdecydowaliśmy się na wprowadzenie pilotażowego rozwiązania we współpracy z firmą Staffly. – zaznacza Izabela Iglewska, HR Business Partner w Credit Agricole Bank Polska S.A. – Zaangażowanie, otwartość na zmiany, cierpliwość oraz zrozumienie potrzeb od początku ukierunkowało naszą współpracę. Z entuzjazmem oczekujemy osiągnięcia wspólnych sukcesów, w drodze doskonalenia procesów HR – podsumowuje.

– Sektor usług bankowych jest tym, do którego społeczeństwo ma jeden z największych „kredytów” zaufania. Tym bardziej cieszę się, że spełniając wyśrubowane normy bezpieczeństwa oraz technologii udało nam się nawiązać pilotażową współpracę z fantastycznym zespołem profesjonalistów w Credit Agricole – mówi Filip Sobel, CEO & Founder Staffly. – Razem możemy więcej. Wiem, że po stronie Klienta w Zespole HR pracuje wiele naprawdę bardzo utalentowanych osób. Tym bardziej jestem dumny z tej współpracy i mam bardzo dużo optymizmu jeżeli chodzi o jej efekty – zaznacza.

moneypl_logo
Nominacja Technologia Roku 2024
Aula Polska logo
Nominacja Aula Polska 2024
EEC Challenge 2023
Finalista EEC Startup Challenge 2023
Innowacyjny Lider logo
Laureat Innowacyjny Lider 2023