Skip to main content
Porozmawiajmy
Logotypy Uni Europejskiej
Logotypy Uni Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - Programu Inteligentny Rozwój i Narodowego Centrum Badań i Rozwoju

Informacja o dofinansowaniu

Staffly sp. z o.o. realizuje projekt: „Przeprowadzenie prac B+R nad technologią matchmakingu pracy tymczasowej na podstawie czynników psychometrycznych” realizowany w ramach powierzenia grantu zgodnie z Projektem: „303 Innovation Fund”

Cel projektu: Opracowanie technologii, która umożliwi pogłębioną analizę i profilowanie użytkowników portalu na potrzeby lepszego dopasowania zleceń w celu zwiększenia efektywności wykonywanej przez nich pracy.

Dofinansowanie projektu grantowego: 800 000 PLN

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach Programu Inteligentny Rozwój.

Śledź nas
2023-02-14
# Tematy
Śledź nas

Staffly nawiązuje współpracę z Jabil

2023-02-14

Polski startup Staffly, specjalizujący się w technologiach HR, ogłosił niedawno rozpoczęcie współpracy z jednym z wiodących światowych producentów – firmą Jabil w Kwidzynie, dostawcy usług produkcyjnych urządzeń elektronicznych oraz ekologicznych źródeł energii, obecny w 23 krajach. Współpraca ta pozwoli na wykorzystanie najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych w zakresie rekrutacji i optymalizacji procesów w firmie Jabil.

Staffly oferuje swoim klientom innowacyjne narzędzie do automatyzacji i usprawniania procesów rekrutacyjnych w zakresie weryfikacji kluczowych cech Kandydatów. Współpraca z Jabil pozwoli na wykorzystanie tych rozwiązań w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych firm tego typu na świecie.

Jabil Kwidzyn zatrudnia ponad 3 000 pracowników i jest trzecim największym pracodawcą w regionie pomorskim.

Jak mówi Filip Sobel, CEO Staffly – „wyrażamy nadzieję, że współpraca ta przyniesie korzyści zarówno dla Jabil, jak i ich klientów, a także będzie impulsem do dalszego rozwoju i poszukiwania nowych możliwości w branży HR Tech”

moneypl_logo
Nominacja Technologia Roku 2024
Aula Polska logo
Nominacja Aula Polska 2024
EEC Challenge 2023
Finalista EEC Startup Challenge 2023
Innowacyjny Lider logo
Laureat Innowacyjny Lider 2023