Skip to main content
Porozmawiajmy
Logotypy Uni Europejskiej
Logotypy Uni Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - Programu Inteligentny Rozwój i Narodowego Centrum Badań i Rozwoju

Informacja o dofinansowaniu

Staffly sp. z o.o. realizuje projekt: „Przeprowadzenie prac B+R nad technologią matchmakingu pracy tymczasowej na podstawie czynników psychometrycznych” realizowany w ramach powierzenia grantu zgodnie z Projektem: „303 Innovation Fund”

Cel projektu: Opracowanie technologii, która umożliwi pogłębioną analizę i profilowanie użytkowników portalu na potrzeby lepszego dopasowania zleceń w celu zwiększenia efektywności wykonywanej przez nich pracy.

Dofinansowanie projektu grantowego: 800 000 PLN

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach Programu Inteligentny Rozwój.

Śledź nas
2023-05-24
# Tematy
Śledź nas

Staffly nawiązuje współpracę z NDI

2023-05-24

Razem możemy więcej 🙌

To jedno ze zdań, które ma dla nas w Staffly bardzo dużą wartość. Odnosi się zarówno do biznesu jak i innych obszarów naszego życia.

Do grona Klientów korzystających z nowoczesnych technologii w HR dołącza Grupa NDI – spółki specjalizujące się w organizacji i realizacji projektów inwestycyjnych w obszarze budownictwa, energetyki oraz hydrotechniki.

W ramach wdrożenia zintegrowanego z eRecruiter – NDI otrzyma dostęp do dedykowanych i dopasowanych testów, które będą wspierać rekruterów w ciężkiej powtarzalnej pracy związanej z weryfikacją kompetencji i osobowości kandydatów.

Dziękujemy za zaufanie!

moneypl_logo
Nominacja Technologia Roku 2024
Aula Polska logo
Nominacja Aula Polska 2024
EEC Challenge 2023
Finalista EEC Startup Challenge 2023
Innowacyjny Lider logo
Laureat Innowacyjny Lider 2023