Skip to main content
Porozmawiajmy
Logotypy Uni Europejskiej
Logotypy Uni Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - Programu Inteligentny Rozwój i Narodowego Centrum Badań i Rozwoju

Informacja o dofinansowaniu

Staffly sp. z o.o. realizuje projekt: „Przeprowadzenie prac B+R nad technologią matchmakingu pracy tymczasowej na podstawie czynników psychometrycznych” realizowany w ramach powierzenia grantu zgodnie z Projektem: „303 Innovation Fund”

Cel projektu: Opracowanie technologii, która umożliwi pogłębioną analizę i profilowanie użytkowników portalu na potrzeby lepszego dopasowania zleceń w celu zwiększenia efektywności wykonywanej przez nich pracy.

Dofinansowanie projektu grantowego: 800 000 PLN

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach Programu Inteligentny Rozwój.

Śledź nas
2023-01-25
# Tematy
Śledź nas

Staffly nawiązuje współpracę z Play

2023-01-25

W ostatnim czasie coraz więcej firm zaczyna dostrzegać korzyści z wykorzystania narzędzi HR Tech w procesie rekrutacji. Z radością informujemy, że Staffly rozpoczął współpracę z Play – jednym z liderów rynku telekomunikacyjnego w Polsce.

Test psychometryczny to narzędzie, które pozwala na lepsze poznanie kandydatów pod kątem ich predyspozycji i umiejętności. Dzięki temu zespół rekruterów wspiera swoją codzienną pracę i może lepiej dopasować kandydatów do oferowanych stanowisk i zwiększyć prawdopodobieństwo, że nowo zatrudniony pracownik będzie dobrze funkcjonował w firmie.

Współpraca Staffly z Play oznacza, że sieć telefonii komórkowej będzie korzystać z automatycznych testów przy integracji z eRecruiter (Grupa Pracuj) w swoim procesie rekrutacyjnym na stanowiska w punktach obsługi. Dzięki temu rekruterzy firmy Play będą mogli szybciej dopasować kandydatów do swoich potrzeb i zwiększyć efektywność swojego procesu rekrutacyjnego.

Jak mówi Filip Sobel, CEO Staffly „Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej współpracy. Play to firma o ugruntowanej pozycji na rynku, a my jesteśmy dumni, że możemy im pomóc w procesie rekrutacji. Wierzymy, że wykorzystanie testów przyczyni się do dopasowania kandydatów do oferowanych stanowisk i pozwoli na jeszcze lepsze funkcjonowanie firmy”.

moneypl_logo
Nominacja Technologia Roku 2024
Aula Polska logo
Nominacja Aula Polska 2024
EEC Challenge 2023
Finalista EEC Startup Challenge 2023
Innowacyjny Lider logo
Laureat Innowacyjny Lider 2023