Skip to main content
Porozmawiajmy
Logotypy Uni Europejskiej
Logotypy Uni Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - Programu Inteligentny Rozwój i Narodowego Centrum Badań i Rozwoju

Informacja o dofinansowaniu

Staffly sp. z o.o. realizuje projekt: „Przeprowadzenie prac B+R nad technologią matchmakingu pracy tymczasowej na podstawie czynników psychometrycznych” realizowany w ramach powierzenia grantu zgodnie z Projektem: „303 Innovation Fund”

Cel projektu: Opracowanie technologii, która umożliwi pogłębioną analizę i profilowanie użytkowników portalu na potrzeby lepszego dopasowania zleceń w celu zwiększenia efektywności wykonywanej przez nich pracy.

Dofinansowanie projektu grantowego: 800 000 PLN

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach Programu Inteligentny Rozwój.

Śledź nas
2023-03-01
# Tematy
Śledź nas

Staffly nawiązuje współpracę z PWPW

2023-03-01

Takie informacje nie pojawiają się u nas często! Cieszymy się, że możemy podzielić się z Państwem informacją o współpracy pomiędzy polskim startupem HR Tech, Staffly, a Polską Wytwórnią Papierów Wartościowych (PWPW). Współpraca ta ma na celu dodatkową optymalizację procesu rekrutacji oraz wsparcie codziennej pracy rekruterów.

PWPW to firma, która zajmuje się produkcją papierów wartościowych. Wśród nich znajdziemy m. in banknoty, dokumenty tożsamości czy pieczątki państwowe. Praca na produkcji wiąże się ze specyficznym charakterem. W związku z tym, Kandydaci muszą być odpowiednio dopasowani do norm bezpieczeństwa. Wiąże się to z potrzebą dodatkowej weryfikacji aplikujących na stanowiska.

W ramach współpracy Staffly, udostępni krótkie, automatyczne testy w rekrutacji, które weryfikują kandydatów pod kątem osobowości i dopasowania do pracy na produkcji PWPW. Testy te pomagają w optymalizacji procesu rekrutacji oraz zwiększeniu trafności decyzji rekrutacyjnej. Nasza technologia jest w pełni zintegrowana z systemem ATS Klienta – eRecruiter.

Jesteśmy dumni, że polski startup HR Tech współpracuje z firmą o tak znaczącej pozycji na rynku. 🇵🇱

moneypl_logo
Nominacja Technologia Roku 2024
Aula Polska logo
Nominacja Aula Polska 2024
EEC Challenge 2023
Finalista EEC Startup Challenge 2023
Innowacyjny Lider logo
Laureat Innowacyjny Lider 2023