Skip to main content
Porozmawiajmy
Logotypy Uni Europejskiej
Logotypy Uni Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - Programu Inteligentny Rozwój i Narodowego Centrum Badań i Rozwoju

Informacja o dofinansowaniu

Staffly sp. z o.o. realizuje projekt: „Przeprowadzenie prac B+R nad technologią matchmakingu pracy tymczasowej na podstawie czynników psychometrycznych” realizowany w ramach powierzenia grantu zgodnie z Projektem: „303 Innovation Fund”

Cel projektu: Opracowanie technologii, która umożliwi pogłębioną analizę i profilowanie użytkowników portalu na potrzeby lepszego dopasowania zleceń w celu zwiększenia efektywności wykonywanej przez nich pracy.

Dofinansowanie projektu grantowego: 800 000 PLN

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach Programu Inteligentny Rozwój.

Śledź nas
2022-09-12
# Tematy
Śledź nas

Staffly nawiązuje współpracę z siecią Duży Ben

2022-09-12

Polski startup podpisał umowę licencyjną na dostarczenie krótkich testów osobowości dla
kandydatów do pracy w Dużym Benie, czyli największą siecią marketów alkoholowych w Polsce.

W ramach integracji z ATSem eRecruiter wybrani przez Partnera aplikujący otrzymają SMS oraz e-mail z linkiem do testu, który oprócz zautomatyzowanego feedbacku i wyników dla kandydata pozwoli także na wsparcie pracy rekruterów w podjęciu jak najbardziej obiektywnej decyzji co do procesowania danej aplikacji.

– Podjęcie współpracy z kolejnym graczem z branży retail to dla nas jasny sygnał, że produkt Staffly ma swoje zastosowanie i wskazuje realną wartość. Dane z innych wdrożeń komercyjnych, na tę chwilę jeszcze niejawne, wyglądają naprawdę obiecująco. Mamy nadzieję, że już niedługo pozwoli nam to na opracowanie biznesowego case study i udostępnienie go wszystkim zainteresowanym – wskazuje Filip Sobel, CEO & Founder Staffly.

Nasi klienci

Dołącz do firm korzystających
z narzędzi psychometrycznych Staffly


Przyspiesz proces rekrutacji i popraw jakość decyzji
Odkryj nową erę rekrutacji z Staffly
Optymalizuj proces rekrutacji – wybierz inteligentne, automatyczne testy rekrutacyjne.
Zamów konsultację
Staffly.pl | Dopasowujemy zaufanych pracodawców i sprawdzonych pracowników
© 2020- Staffly sp. z o.o. | Wszystkie prawa zastrzeżone. Design: Zygiel.com (Ilustracje: Storyset, Zdjęcia: Pexels).