Skip to main content
Porozmawiajmy
Logotypy Uni Europejskiej
Logotypy Uni Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - Programu Inteligentny Rozwój i Narodowego Centrum Badań i Rozwoju

Informacja o dofinansowaniu

Staffly sp. z o.o. realizuje projekt: „Przeprowadzenie prac B+R nad technologią matchmakingu pracy tymczasowej na podstawie czynników psychometrycznych” realizowany w ramach powierzenia grantu zgodnie z Projektem: „303 Innovation Fund”

Cel projektu: Opracowanie technologii, która umożliwi pogłębioną analizę i profilowanie użytkowników portalu na potrzeby lepszego dopasowania zleceń w celu zwiększenia efektywności wykonywanej przez nich pracy.

Dofinansowanie projektu grantowego: 800 000 PLN

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach Programu Inteligentny Rozwój.

Śledź nas

Staffly nawiązuje współpracę z Toyotą

2021-06-16

Polski startup z branży HR Tech rozpoczyna współpracę ze światowym liderem w produkcji aut z napędem hybrydowym.

Zespół Staffly przeprowadzi pilotażowe wdrożenie testów psychometrycznych wśród pracowników zakładu Toyota w Jelczu-Laskowicach i Wałbrzychu.  Ma to na celu zbadanie cech osobowości, które determinują idealny profil pracownika zakładu produkcyjnego. Rozwiązanie wdrażane przez Staffly ma docelowo usprawnić proces rekrutacji i selekcji poprzez lepsze dopasowanie kandydatów do wymagań wynikających z systemu produkcyjnego Toyoty.

– ,,Nieustanne doskonalenie procesów wpisane jest w DNA Toyoty – dotyczy to także obszaru administracyjnego. Przez ostatnie 3 lata prowadziliśmy intensywną rekrutację, a nasze refleksje z tego okresu są punktem wyjścia do wprowadzenia usprawnień. Jesteśmy podekscytowani nawiązaniem współpracy ze Staffly – liczymy że innowacyjne rozwiązania pozwolą nam tworzyć coraz lepsze miejsce pracy” – zaznacza Marcin Szczeblewski, kierownik ds. personalnych Toyota.

Technologia stosowania testów psychometrycznych jest już szeroko wykorzystywana na Zachodzie. Korzysta z nich m. in 80% firm z listy Fortune500 (Apple, Wallmart, AT&T)) czy 75 ze 100 najlepszych firm w UK (BP, Unilever, GSK). Praktyczne zastosowanie tych rozwiązań wskazuje, że pomiar cech osobowości może mieć znaczący wpływ na funkcjonowanie zakładów z poszczególnych branż (wzrost efektywności o 48%, oraz spadek błędów w produkcji o 50%). Zdaniem zespołu Staffly, teraz nadszedł czas na Polskę.

– ”Cieszymy się, że będziemy mieli okazję przetestować gotowe rozwiązanie na prawdziwych danych przed udostępnieniem naszego portalu dla wszystkich użytkowników” – mówi Filip Sobel, CEO Staffly. – „Będzie to świetna okazja by odpowiednio dostroić narzędzie na bazie feedbacku, który uzyskamy. Mamy też nadzieję na to, że dzięki współpracy z tak dużym partnerem walidacja rozwiązania będzie kluczem do jego rozpowszechnienia.” – dodaje założyciel platformy.

Pilotaż rozwiązania potrwa około miesiąca, a jego efektem będzie określenie idealnych cech pracownika, które świadczyć będą o sile zespołu zakładu produkcyjnego Toyoty. Docelowo ma to wpłynąć na zmniejszenie rotacji w zakładach producenta i na poprawę efektywności. 

O Staffly

Młody, polski startup działający w obszarze HR Tech, wykorzystujący w swoich rozwiązaniach sztuczną inteligencję i psychometrię. Usługi proponowane przez Staffly pozwalają oszczędzić czas rekrutacji, a także zmniejszyć rotację wśród zatrudnianych pracowników, co przekłada się na wymierne efekty finansowe dla przedsiębiorstw. W 2020 roku w Staffly zainwestował polski fundusz venture capital, Czysta3.VC.

*źródło – HR & Infor Development 2018

Zapisz się do naszego
newslettera

Regularnie otrzymuj aktualne informacje i wskazówki dotyczące zarządzania talentami w procesie rekrutacji

moneypl_logo
Nominacja Technologia Roku 2024
Aula Polska logo
Nominacja Aula Polska 2024
EEC Challenge 2023
Finalista EEC Startup Challenge 2023
Innowacyjny Lider logo
Laureat Innowacyjny Lider 2023