Skip to main content
Porozmawiajmy
Logotypy Uni Europejskiej
Logotypy Uni Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - Programu Inteligentny Rozwój i Narodowego Centrum Badań i Rozwoju

Informacja o dofinansowaniu

Staffly sp. z o.o. realizuje projekt: „Przeprowadzenie prac B+R nad technologią matchmakingu pracy tymczasowej na podstawie czynników psychometrycznych” realizowany w ramach powierzenia grantu zgodnie z Projektem: „303 Innovation Fund”

Cel projektu: Opracowanie technologii, która umożliwi pogłębioną analizę i profilowanie użytkowników portalu na potrzeby lepszego dopasowania zleceń w celu zwiększenia efektywności wykonywanej przez nich pracy.

Dofinansowanie projektu grantowego: 800 000 PLN

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach Programu Inteligentny Rozwój.

Śledź nas
2024-01-22
# Tematy
Śledź nas

Staffly pilotażowo wdraża krótkie testy rekrutacyjne w InPost

2024-01-22

Polski startup z branży HR Tech, z największą przyjemnością ogłasza rozpoczęcie pilotażowej współpracy z InPost, czołowego operatora logistycznego i kurierskiego w Polsce.

Celem współpracy jest optymalizacja i przyspieszenie procesu selekcji najlepszych kandydatów w rekrutacjach masowych inPost w dziale Contact Center.

Wdrożenie obejmuje wykorzystanie krótkich i personalizowanych testów Staffly przy integracji z systemem ATS eRecruiter, gdzie proces wysyłki badania do kandydatów jest w pełni automatyczny. Proces obejmuje także natychmiastowy feedback po zakończonym teście zarówno dla kandydata, jak i dla rekrutera.

Inicjatywa ta jest odzwierciedleniem zaangażowania inPost w poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań, które mogą wspierać ich szybko rozwijające się działania na wielu polach. Współpraca ze Staffly jest kolejnym krokiem w dążeniu firmy do bycia liderem nie tylko w dziedzinie logistyki, ale także w wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi w procesach rekrutacyjnych.

– Podziwiam firmę inPost za sposób, w jaki zmieniła postrzeganie rynku kurierskiego i dostaw przesyłek w Polsce. – mówi Filip Sobel, CEO Staffly.

– Możliwość stania się częścią tego ekosystemu i wsparcie rekruterów w codziennej, ciężkiej pracy związanej z selekcją najlepszych kandydatów to dla nas w Staffly duży kamień milowy i zarazem misja, którą realizujemy na co dzień. Jesteśmy naprawdę podekscytowani i nie możemy doczekać się pierwszych efektów wdrożenia, – podsumowuje.

moneypl_logo
Nominacja Technologia Roku 2024
Aula Polska logo
Nominacja Aula Polska 2024
EEC Challenge 2023
Finalista EEC Startup Challenge 2023
Innowacyjny Lider logo
Laureat Innowacyjny Lider 2023