Skip to main content
Porozmawiajmy
Logotypy Uni Europejskiej
Logotypy Uni Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - Programu Inteligentny Rozwój i Narodowego Centrum Badań i Rozwoju

Informacja o dofinansowaniu

Staffly sp. z o.o. realizuje projekt: „Przeprowadzenie prac B+R nad technologią matchmakingu pracy tymczasowej na podstawie czynników psychometrycznych” realizowany w ramach powierzenia grantu zgodnie z Projektem: „303 Innovation Fund”

Cel projektu: Opracowanie technologii, która umożliwi pogłębioną analizę i profilowanie użytkowników portalu na potrzeby lepszego dopasowania zleceń w celu zwiększenia efektywności wykonywanej przez nich pracy.

Dofinansowanie projektu grantowego: 800 000 PLN

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach Programu Inteligentny Rozwój.

Śledź nas
2021-11-10
# Tematy
Śledź nas

Subiektywna Mapa Polskiego Ekosystemu HRTech

2021-11-10

Pracuj Ventures, fundusz założony przez Grupę Pracuj i część jej udziałowców opracował „Subiektywną Mapę Polskiego Ekosystemu HRTech”, przygotowaną na bazie analiz i obserwacji rynku.

Dynamiczny rozwój obszaru HR Tech, czyli tego, na którym Pracuj Ventures skupia swe działania sprawia, że powstaje coraz więcej narzędzi i rozwiązań, które wspierają HR w organizacjach. Mają one na celu przede wszystkim optymalizację procesów w organizacjach.

Jest nam niezwykle miło, że Staffly zostało zauważone w zestawieniu jako jedna z najbardziej interesujących i aktywnie działających na polskim rynku HR Tech spółek.

Cała Mapa:

źródło: pracuj.vc

Zapisz się do naszego
newslettera

Regularnie otrzymuj aktualne informacje i wskazówki dotyczące zarządzania talentami w procesie rekrutacji

moneypl_logo
Nominacja Technologia Roku 2024
Aula Polska logo
Nominacja Aula Polska 2024
EEC Challenge 2023
Finalista EEC Startup Challenge 2023
Innowacyjny Lider logo
Laureat Innowacyjny Lider 2023